“Najlepsze miejsce na spacer”
Passeig de la Muralla — recenzja

Passeig de la Muralla
Zrecenzowano 25 kwietnia 2016

Wybraliśmy się na spacer o zachodzie słońca wzdłuż murów miasta i byliśmy wszyscy zachwyceni tym jak łatwo można się przenieść w czasie. Wspaniała atrakcja dla wszystkich, którzy mają ochotę pospacerować i zachwycać się widokiem na Gironę.

Dziękujemy, Magdalena W

Zrecenzowano 26 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Mury obronne Girony sa swietnie odrestaurowane. Wszystko zadbane i oswietlone. Bylam tam zatowno w dzien jak i w nocy. Klimat niepowtarzalny (szczegolnie wieczorem, gdy zwiedzalismy je sami). Widoki obledne - na katedre, stare i nowe miasto. Atrakcja nic nie kosztuje, a zyskuje sie wiele milych doswiadczen.... goraco polecam:)

Dziękujemy, Emidavi
Zrecenzowano 26 października 2015

Bardzo dobrze zachowany, siegajacy doby antyku, mur obronny miasta Girona. Wycieczka na kilka godzin!

Dziękujemy, wierzba b
Zrecenzowano 19 lipca 2015

Zdecydowanie warto wybrać się na spacer murami miasta. Z góry rozpościera się fantastyczny widok na Gironę, nie tylko na jej starą część. Minus: niektóre wieżyczki nie zachęcały do tego, by się na nie wspiąć. Zdaje się, że niektórzy mylą je z toaletami...

Dziękujemy, Ann R
Zrecenzowano 10 sierpnia 2014

Bardzo polecam. Idealne miejsce na spacer. Przepiękne widoki na całą panoramę miasta. Wspaniała, darmowa atrakcja miasta.

Dziękujemy, sansarium

Passeig de la Muralla — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Girona, Province of Girona

Byłeś(-aś) w Passeig de la Muralla? Podziel się wrażeniami!