“4/5 ”
Nuria — recenzja

Nuria
Nr 1 579 wśród 12 114 Restauracje (Barcelona)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Okolica: El Raval

Ocena 4/5 ze względu na pyszną kawę.
Makaron przeciętny, słabo doprawiony.
Serwis bardzo dobry, kulturalni kelnerzy.

Dziękujemy, rafalkrakow89
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RestauranteNuria, Director de Relaciones con Clientes, NuriaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Thank you for your nice comment! See you soon!

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Byliśmy 3 razy podczas pobytu w Barcelonie. Smaczne jedzenie-szczególnie dorsz oraz pyszna sangria. Miła obsługa, szczególnie miły kelner Shafi. Polecam.

Dziękujemy, Martyna B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RestauranteNuria, Director de Relaciones con Clientes, NuriaOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Thank you for your comment and your great review. We're glad you enjoyed your visit and your food! See you soon!

Zrecenzowano 29 lipca 2018

Lokal przestronny,muzyczka jako tło dla gości,a nie wkurzonej na pracę obsługi.Odwiedza ją wielu Katalończyków,zasiadają całymi grupami przy stolikach.Miło popatrzeć i posłuchać. Serwują w niej wspaniałą regionalną kuchnię i zimniutkie piwo w dużym kuflu:-)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, wieslawamajewska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RestauranteNuria, Director de Relaciones con Clientes, NuriaOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2018

Thank you for you comment and your great review. We're glad you enjoyed your visit and your food! See you soon!

Zrecenzowano 4 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo długi czas oczekiwania na złożenie zamówienia i na posiłek. Gdy w końcu dostaliśmy jedzenie to było zimne! Zwróciliśmy uwagę kelnerowi, zabrał talerze i po kilku minutach wróciły te same dania ( zaznaczyliśmy je pieprzem). Bez komentarza... zjedliśmy ten paskudny posiłek z głodu. Nie polecam. Jako turyści nie dajcie się nabrać na ładny wystrój.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Marta P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RestauranteNuria, Director de Relaciones con Clientes, NuriaOdpowiedź udzielona 7 czerwca 2017

Thank you for your comment. We are sorry that you didn't enjoy your visit to our restaurant. Sometimes if there are many clients at the restaurant at the same time there can be some delay on your orders. We are sure it was just an exception but we will talk to our team in order to improve in such situations.

Zrecenzowano 23 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Miłe przywitanie w progu, pyszna pizza za niewielką cenę, co w tej okolicy nie jest łatwe. Miejsce godne polecenia.

Termin wizyty: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Joanna C

Nuria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w Nuria? Podziel się wrażeniami!