“Wow”
Kiosko Universal — recenzja

Kiosko Universal
Nr 415 wśród 10 750 Restauracje (Barcelona)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Okolica: El Raval
Zrecenzowano 17 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne owoce morza, uwielbiam takie miejsca, w centrum targu, wszystko przygotowywane na moich oczach. Ceny rozsądne jak na Barcelonę, wybór owoców morza wyśmienity i do tego super podane!

Dziękujemy, Agata J

Zrecenzowano 15 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Kolejne miejsce na mapie kulinarnej Barcelony , która odkryłam nie sugerując się żadna opinia , rzeczywiście polecam!!!!
Nie oszukują , podają świeże przepyszne jedzenie , znakomite trunki, chce się jeść i jeść .
Polecam

Dziękujemy, Barsow S
Zrecenzowano 25 grudnia 2015 z urządzeń przenośnych

Będąc na targu zdecydowaliśmy się z żoną zamówić cos w Kiosk. Pomimo wysokich cen zdecydowaliśmy się na Mix różnych owoców morza. Początkowo byliśmy zachwyceni, bo miejsce ma swój klimat, a krewetki, langustynki i mule bardzo nam smakowały. Niestety po powrocie do hotelu oboje dostaliśmy ostry ból brzucha i inne dolegliwosci. Generalnie byliśmy zatruci przez co straciliśmy dwa dni zwiedzania Barcelony a zamiast tego siedzieliśmy w hotelu w wc. Zdecydowanie odradzamy!

Dziękujemy, ManiekPaczek
Zrecenzowano 14 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Rewelacja. Jak już tylko zrozumie się jak złożyć zamowienie i dostać miejsce to reszta jak z płatka. Należy podejść do baru do głównego "magika" i zapisać się do kolejki. Zamówiliśmy: szparagi, sardynki, spagetti z owocami morza, crema catalana i białe wino. Wszystko przepyszne, tanie i rewelacyjne. Goraco polecam.

Dziękujemy, Filigr
Zrecenzowano 2 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Jedzenie ok. Drogo. Frytki lezaly w tluszczu chyba 100 lat, nigdy nie jadlem gorszych. Owoce moza super. Wszystko swieze. Ladnie i szybko podane.

Dziękujemy, Marcin W

Kiosko Universal — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w Kiosko Universal? Podziel się wrażeniami!