“Jeśli Barcelona to La Paradeta!!”

La Paradeta Sagrada Familia
Nr 409 wśród 11 090 Restauracje (Barcelona)
Kuchnie: Owoce morza
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 października 2017

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem to miejsce przed otwarciem, byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Wystrój i wyposażenie polskiego baru mlecznego nie budziły zaufania. Jednak szybko ustawiająca się kolejka klientów przed restauracją dawała do myślenia. Jeśli jesteś miłośnikiem ryb i owoców morza w najświeższym wydaniu to jest to Twoja ziemia obiecana. Wszystko co pływa w wodzie i chodzi po dnie Morza Śródziemnego możesz tam spotkać. Niektóre skorupiaki wciąż żywe po kruszonym lodzie starają się uciec od swojego naturalnego przeznaczenia czyli rozgrzanej oliwy na patelni a prostota zamawiania i obsługi budzi nieograniczone możliwości obżerania się do woli. Ceny bardzo przystępne powodują że przeważnie nie zjada się tego co zamówiliśmy. Miejsce kultowe, które każdy powinien odwiedzić w Barcelonie. Zawsze będę polecał.

Dziękujemy, Jaro069

Zrecenzowano 25 września 2017

Tak dobrych i tanich owoców morza jeszcze nie zdarzyło mi się jeść. Cały pomysł na tego typu knajpkę jest genialny w swojej prostocie. Wchodzisz, wybierasz co chcesz zjeść i ile i dostajesz świeżo przyrządzone pyszności. Pierwszy raz w życiu mogłam spróbować homara i polędwicy z tuńczyka, co bardzo polecam, a także ostrygi, kalmary, kałamarnice, ośmirniczki- pulpitos ;P Świeżo, tanio i smacznie :) Jeśli ktoś przepada za owocami morza koniecznie, ale to koniecznie musi zagościć w La Paradecie :)

Dziękujemy, KaziuKaziu
Zrecenzowano 26 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Chociaż kolejka do baru może zniechęcać to dość szybko posuwa się do przodu, a warto poczekać. Świeże owoce morza są przepyszne, przygotowywane na miejscu. Za pierwszym razem zamówiliśmy żabnicę, tuńczyka i krewetki - wszystko przygotowane szybko i smacznie, dania były soczyste i aromatyczne. Jako dodatek wzięliśmy sałatkę, która była ogromna i sama mogła uchodzić bardziej za danie niż dodatek.
Polecamy. I na pewno tam wrócimy!

Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano 2 kwietnia 2017

Bar tylko z owocami morza, dla mnie super. Stoisz w kolejce, jak na straganie pokazujesz
co chcesz zjeść i ile. Możesz dobrać jeszcze np. sosy, sałatkę, pieczywo, napoje. Nie jest tanio, ale za to wiesz co sobie sam wybrałeś. Moje mule, krewetki i langusta były doskonałe i warte swojej ceny. Lubie "restauracje z obrusami" ale to miejsce ma swój urok. Byłam w piątek około 20, nie było jeszcze tłoku. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Katarzyna0119
Zrecenzowano 15 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie nie ma lepszej restauracji ze świeżymi owocami morza! Genialne przyrządzenie, fajne podanie, super miejsce!

2  Dziękujemy, PawelGoralski

La Paradeta Sagrada Familia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w La Paradeta Sagrada Familia? Podziel się wrażeniami!