“Wspaniały tapas. ”

La Terraza Miro
Zarezerwuj stolik
pon., 21.10
20:00
Nr 85 wśród 12 123 Restauracje (Barceloną)
Okolica: Hostafrancs
Okolica: Hostafrancs
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na wspaniały posiłek w gronie rodziny lub przyjaciół. Wszystkie dania nam bardzo smakowały. Niesamowity tapas. Bardzo dobre wino, sangria i piwo. Miła atmosfera, personel uczynny i nie narzucający się. Dania serwowane w ustalonej kolejności. Miejsce warte odwiedzenia. Opinie wcale nie są przesadzone. Polecam.

1  Dziękujemy, 541krzysztofk

Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Burger był smaczny, do tego zapiekane ziemniaki jako dodatek, spokój w środku, byliśmy sami w restauracji mimo że była godzina 16

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, irek220
Zrecenzowano 3 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych kolacji, jaką jedliśmy w Barcelonie. Wszystkie wybrane tapasy świetne i warte swojej ceny. Sangria doskonała. Obsługa bardzo miła.Atmosfera i muzyka w restauracji również. Polecamy

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 599agata_
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Atmosfera w lokalu - uprzejmość i jakość obsługi - jak w najlepszych restauracjach. Przepyszne oraz pięknie podane jedzenie, świetna oprawa graficzna menu, sangria bardzo smaczna, a desery to już prawdziwe petardy!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Sobox
Zrecenzowano 31 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre tapas w rozsądnej cenie ! Zjedliśmy polecane cuttlefish i były pyszne. Miejsce zlokalizowane niedaleko magicznych fontann także warto przyjść przed pokazem.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 163_ukaszl

La Terraza Miro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barceloną, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w La Terraza Miro? Podziel się wrażeniami!