“Cudowne miejsce ”
Viana — recenzja

Viana
Nr 25 wśród 11 885 Restauracje (Barcelona)
Okolica: Barrio Gòtico (Barri Gòtic)
Okolica: Barrio Gòtico (Barri Gòtic)
Zrecenzowano 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Viana to bardzo mały ale klimatyczny lokal. Mieliśmy dużo szczęścia zjeść te pyszcznosci i to bez rezerwacji! Szczerze polecam. Ceny nie byly wysokie za tą jakoś jedzenia! Wspaniali ludzie którzy to prowadzą! Pozdrawiamy Pana Arka który świetnie nas obsluzyl, i uraczyl swoją wiedzą na temat Barcelony. Jeszcze tam wrócimy. POLECAM!!!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, N2906SDjoannab
  • Więcej języków

Zrecenzowano 7 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Maluteńki lokal, tłum spragnionych dobrego jedzenia. Słuchajcie , czeka Was spełnienie. Czekadełko w postaci kremu z marchwi z dynią i serem, tatar z tuńczyka , caviche z ryby i krewetek i krewetki w tempurze oraz czarny koktail. Wszystko na 5. Deser z marnymi lodami przemysłowymi. Na dowodzenia smaczne limoncello. Polecam na smaczny wieczór. Bardzo dobra obsługa. Konieczna rezerwacja. Wada: miejsce nie jest klimatyczne, więc nią na romantyczną kolację.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Jerzy M
Zrecenzowano 11 stycznia 2019

Viana to naprawdę najlepszy wybór! Byliśmy na kolacji w kilka osób i nie było osoby, która byłaby niezadowolona. Jedzenie niesamowicie smaczne, miła atmosfera, a obsługa najlepsza! Wszyscy uśmiechnięci, pozytywni, przystawka i likier on the house...szczególnie doceniam też, że wszelkie alergie pokarmowe są brane pod uwagę i ja jako osoba na diecie bezglutenowej nie miałam tam żadnego problemu. Dziękujemy za niesamowity wieczór!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, AgaAguita
Zrecenzowano 17 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Moim zdaniem najlepsza restauracja w Barcelonie. Pyszne jedzenie, przemiła obsługa i wspaniała atmosfera.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 886justynao
Zrecenzowano 23 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, stosunek jakości do ceny bardzo nas zaskoczył, za obiad z winem i deserami zapłaciłyśmy ok 50€. Policzki wołowe najlepsze jakie jadłam, rozpływające się, a chrupkie z zewnątrz. Bardzo dobry tatar z tuńczyka. Sernika (mimo iż w oryginalnej dziwnej formie) TRZEBA spróbować! Ten smak zostanie ze mną długo po podróży. Obsługa na najwyższym poziomie. Bez rezerwacji nie mamy szans na stolik, po stanou w sporej kolejce mozemy zjeść przy barze. Cudowna atmosfera w lokalu

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, mgdgrt

Viana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w Viana? Podziel się wrażeniami!