“strata czasu”

Taller de Tapas - Rambla Catalunya
Zarezerwuj stolik
niedz., 20.10
20:00
Nr 1 718 wśród 12 120 Restauracje (Barceloną)
Kuchnie: Hiszpańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: La Dreta de l'Eixample
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

pół godziny czekania na rachunek po tym jak dwa razy poprosiliśmy kelnera o niego. jedzenie po prostu niesmaczne, niedoprawione, starta czasu i pieniędzy

Dziękujemy, kiki02441

Zrecenzowano 29 lipca 2018

Cchcecie posmakowac czegoś regionalnego,wejdźcie tu.Tu są te doskonałe szynki i sery.Niestety wieczorami trudno tu o miejsce.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, wieslawamajewska
Zrecenzowano 13 sierpnia 2017

Przerwa w zwiedzaniu Barcelony , jesteśmy głodni wybór pada na TALLER de TAPAS. Lokal przyjemny dla oka, dużo gości, zachęca do zamawiania. Kelner pojawi się bardzo szybko , jest bardzo uprzejmy i kompetentny. Zamawiamy dwa rodzaje krewetek i kalmary. Do tego wino i dal córki cola. Na początek dostajemy Bruschette z pomidorami .Dania główne smaczne , ładnie podane, owoce morza świeże, jest bardzo dobrze.. Kelner cały czas o nas dba.Ceny wysokie. Bardzo przyjemny lokal polecam

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, mbm07
Zrecenzowano 18 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Słaba obsługa, nieczysta toaleta. Co do jedzenia to bez szału. Skrzydełka z kurczaka niedopieczone, humus bardzo ok, ale ilość pity zatrważająca. Co z tego że pełen talerz humusu jak nie ma z czym zjeść... z widelcem? Sardynki z chilli i lemonką smaczne. Nic więcej nie mam do dodania. Na tripadvisor na mapie lokal wskazywało na innej ulicy niż jest.

Termin wizyty: listopad 2016
1  Dziękujemy, WeAreJustGoingAround
Zrecenzowano 1 października 2015

Obsługa ok, kelnerzy się interesowali czy nam czegoś nie brakuje i byli cały czas na sali. Posiłki przychodziły w odpowiednim czasie.

Zamówiliśmy na przystawkę krewetki, burgera, potem paellę, małe mątwy i desery.
Praktycznie wszystko co zamówiliśmy było dobre. Tylko burger miał za dużo cebuli, cała reszta rewelacyjna, świetna paella. Mątwy malutkie, ale dobre.

Wyszło około 50-60 euro za obiad dla 2 osób (niby nie mało, ale w podobnej lokalizacji zdarzyło nam się zostawić więcej za gorsze jedzenie). Wyszliśmy bardzo zadowoleni.

Termin wizyty: wrzesień 2015
1  Dziękujemy, Grzegorz M

Taller de Tapas - Rambla Catalunya — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barceloną, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w Taller de Tapas - Rambla Catalunya? Podziel się wrażeniami!