“Koniecznie!”
La Bombeta — recenzja

La Bombeta
Nr 516 wśród 10 605 Restauracje (Barcelona)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Barceloneta
Zrecenzowano 22 lutego 2018

Obowiązkowe miejsce na kulinarnej mapie Barcelony. Wszystko się zgadza :) Najlepsze bombas jakie jedliśmy!

Dziękujemy, h0fander

Zrecenzowano 2 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Knajopka bardzo niepozorna, w bocznej uliczce na parterze bloku mieszkalnego. Obsługa bardzo miła i konkretna, sympatyczni dojrzali panowie. Jedzenie przepyszne, krewetki w czosnku, bombetas smaczne i pikantne, kalmary grilowane niebo w gębie i do tego czerwone wino w karafce, którego nazwy nie pamiętam ale 4 osoby po jego wypiciu czuły się baaardzo dobrze...zdecydowanie warto

Dziękujemy, Mateusz N
Zrecenzowano 31 stycznia 2018

Cudowny hiszpański klimat, w środku zawsze pełno gości, gwarno i przede wszystkim bardzo smacznie. La Bombas to moje odkrycie roku :) nie wspominając o owocach morza. Obsługa bardzo uprzejma. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Małgorzata T
Zrecenzowano 3 stycznia 2018

Jeśli poszukujesz lokalnych smaków i nie przeszkadza Tobie brak luksusów, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Świetna katalońska kuchnia, smaczne i świeże owoce morza. Szczególnie polecam grillowane ośmiornice i małże w sosie winnym. Poza tym, hit lokalu czyli "bombetas" coś jak polskie kartacze tylko przygotowane z gotowanych ziemniaków. Świetna obsługa hiszpańskojęzyczna :) ale po angielsku także można próbować się porozumieć :)

Dziękujemy, Robert S
Zrecenzowano 21 grudnia 2017

Lokal naprawdę świetny, ale obsługa niemiła, dlatego wolę Can Eusebio. Miałam wrażenie, że traktują turystów jak kogoś niepożądanego.

Dziękujemy, Natalia O

La Bombeta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w La Bombeta? Podziel się wrażeniami!