“Bardzo smaczne jedzenie”
The Fish & Chips Shop — recenzja

The Fish & Chips Shop
Nr 238 wśród 11 030 Restauracje (Barcelona)
Okolica: El Raval
Okolica: El Raval
Zrecenzowano 15 stycznia 2018

Świetny tatar z łososia i frytki. Ryba sama w sobie smaczna, ale sosy ją przebijają ;) Miła i szybka obsługa. W trakcie tygodniowego pobytu byliśmy dwa razy.

Dziękujemy, Pamela L

Zrecenzowano 21 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne i tanie miejsce. Za 4,5 euro mozna sie najeść i to smacznie. Bardzo polecam!

Jeden minus to to ze mozna przesiaknac tłuszczem bo to w koncu fish and chips.

Dziękujemy, WojciechHe22
Zrecenzowano 25 października 2017

Nie takie, jakie jedliście w Londku. Smaczna rybka z frytkami, produkty świeże i sycące, kaloryczne owszem. Trochę hipsterki, ale bez zadęcia. Jedyną wadą jest, że czasem trzeba wystać swoje w kolejce i zapach potraw pozostaje na ubraniu. Ale to dlatego, że panierka do ryby jest bardzo oryginalna, podrasowana przyprawami. Jak dla mnie spore porcje, a nie wyglądają na takie. Spróbujcie też edamame.

Dziękujemy, rethinkthedog
Zrecenzowano 19 września 2017 z urządzeń przenośnych

Szukalismy w Barcelonie miejsca na obiadokolacje, całe szczęście że trafiliśmy na to miejsce. Może nie powala wystrojem i różnorodnością posiłków, ale... jest Bardzo Miło i Smacznie. Ma swój klimat. A do tego pyszna rybę i cudowne kalmary. Polecam białe wino to za 14€ rewelacyjne. Obsługa bardzo kontaktowa, szybka i zaangażowana.

Dziękujemy, Wloski_smakosz
Zrecenzowano 4 czerwca 2017

super mily menadzer, zagaduje i poleca potrawy a potem nalewa wino, ryby i calary robione na oczych gosci, wyborny smak

Dziękujemy, marek k

The Fish & Chips Shop — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w The Fish & Chips Shop? Podziel się wrażeniami!