“Smaczne”

Irati Taverna Basca
Zarezerwuj stolik
pt., 18.10
20:00
Nr 540 wśród 12 116 Restauracje (Barcelona)
Kuchnie: Hiszpańska, Zdrowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Lunch, Bufet, Rezerwacje
Okolica: Barrio Gòtico (Barri Gòtic)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

gdzie byliśmy w Tapas o bardzo duży wybór ta pasów polecamy w wolnej chwili przyjść sobie popróbować hiszpańskie smaki nie jest to tania sprawa ale w ramach urlopowego szaleństwa polecam

Dziękujemy, 816wojciechk

Zrecenzowano 8 października 2018 z urządzeń przenośnych

Przeogromny wybór pysznych i różnorodnych tapasów. Po zjedzeniu oddaje się wykałaczki aby kelner mógł wystawić rachunek (liczba wykałaczek * 2.10 euro). Tapasy bardzo smaczne.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, kochamyzycie
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GrupoSAGARDI, Propietario, Irati Taverna BascaOdpowiedź udzielona 9 października 2018

Dziękuję bardzo, czekamy na Ciebie wkrótce w naszej restauracji.

Zrecenzowano 15 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne tapas, niedaleko La Rambla, warto się zatrzymać aby spróbować wielu rodzaji tapas. Obsługa bardzo przyjazna :)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Marcelina L
Zrecenzowano 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Idealne porcje małych przekąsek. Można samemu wybierać, dodatkowo przemiła pank co chwile roznosi coś przyrządzonego na ciepło. Ceny bardzo przyzwoite jak na samo centrum Barcelony. W szczególności do polecenia tapas o smaku sernika ☺️

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 134karolinak
Zrecenzowano 18 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce gdzie ludzi mnóstwo, na miejsce czekaliśmy. Siedzisz przy barze pełnym tapas, zjadasz co chcesz ile chcesz, warto tez zaczekać gdyż co jakiś czas kelner wynosi z kuchni tapasy na gorąco. Do tego kieliszek cavy i siedzisz ile chcesz w gwarnym i przyjaznym miejscu. Płacisz za ilość sztuk wykałaczek na talerzu 2,5 € GORĄCO POLECAM

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, 352mirekp

Irati Taverna Basca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w Irati Taverna Basca? Podziel się wrażeniami!