“3 daniowe menu”
La Fonda — recenzja

La Fonda
Nr 1 741 wśród 12 118 Restauracje (Barceloną)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Barrio Gòtico (Barri Gòtic)

byliśmy ze znajomymi na troszkę uroczystrzej kolacji z zamiarem zjedzenia prawdziwej paelli ale trafiliśmy na menu 3 daniowe na conajmniej 4 osoby - w cenie 26.70€ za osobę dostaliśmy 5 rodzajów pysznych przystawek, tradycyjnych hiszpańskich, wielka paelle (można było wybrać z rożnych dan ale wszyscy wzięliśmy paella de marisco wiec dostaliśmy jedna duża), każdy mogl wybrać deser z 3 możliwych, dostaliśmy rownież w tej cenie 2 napoje alkoholowe lub bezalkoholowe oraz chleb i kawę. wyszliśmy przejedzeni, wszystko bardzo dobre. jedyny minus to obsługa - dosyć wolna, kelnerki zapominalskie i mieliśmy 4 rożnych kelnerów.

Dziękujemy, gracajulia

Poprawna restauracja rodzinna,białe obrusy,bez atmosfery.Ceny dość wysokie,jedzenie poprawne,bez wow.Lepiej iść do Baru Rodrigo i posmakować katalońskiej kuchni bez sztywności La Fondy

Dziękujemy, AgnieszkaM4026
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po pysznej paelli zjedzonej w innym miejscu, przy pomocy trip advisora trafiliśmy tutaj. Bardzo ładne miejsce, a obsługa profesjonalna. Wzięliśmy paelle mix + duży talerz przystawek z owoców morza (ok 15E). Przystawki tłuste (panierowane owoce morza smażone na głębokim tłuszczu), a sama paella kiepska, ale może dlatego ze to mix - mięso i owoce morza. Myśleliśmy ze będą same owoce morza. Niemniej nie smakowała, zjedliśmy 1/3 i resztę zostawiliśmy.

Dziękujemy, olek1220
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna paella w przystępnej cenie, inne dania w standardowych cenach. Lokal z tych eleganckich jak na hiszpańskie standardy. Smacznie i miło. polecam

Dziękujemy, 304justynam
Zrecenzowano 1 maja 2019

Byliśmy 3 razy za każdym razem wybierając zestaw dnia. W cenie 10 euro mamy dwa dania, napój i deser. Zestaw możemy komponować sami. Często kolejki są bardzo długie, ale warto raz zjeść obiad w tak stylowym miejscu.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, AlicjaMag

La Fonda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barceloną, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w La Fonda? Podziel się wrażeniami!