“Asif jest bardzo miłą osobą, tak jak inni kelnerzy.”
Suarna — recenzja

Suarna
Nr 484 wśród 12 118 Restauracje (Barceloną)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Sant Antoni
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Restauracja jest świetna. Kelnerzy zawsze uśmiechnięci i pomocni. Świetna lokalizacja, koło placu hiszpańskiego. Moje ulubione miejsce żeby zjeść w Barcelonie, w czasie mojego pobytu tutaj, jestem w zasadzie codziennie. Wszystkim gorąco polecam, na pewno się nie zawiedziecie, jestem przekonany, że jest tu najlepsza obsługa w mieście.
Saludos!

Dziękujemy, Igor M

Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, duże porcje i mega miła obsługa że strony kelnera Asif Polecam paelle, tu jest świetna

Dziękujemy, Julia D
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Asif super, mistrz podawania paelli. Paella pyszna. Atmosfera bardzo przyjazna. Jest mega fantastycznie. Polecam!!!

Dziękujemy, Katarzyna D
Zrecenzowano 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, która lubi to co robi Ceny dla ludzi, przystępne. Porcje ogromne. Sałatka, chlebek z pomidorami i paella z piciem (sangria!) po 16 euro na osobę!! Polecam gorąco! Na pewno tu wrócimy!!
Awesome! Amazing! 100/10

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Mania M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vero M, Director de Relaciones con Clientes, SuarnaOdpowiedź udzielona 20 kwietnia 2019

Witaj, Mania!

Jak dobrze, że czas spędzony w naszej restauracji był tak dobry i że podobało Ci się traktowanie naszych pracowników, prawda jest taka, że w tym sensie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepsze traktowanie naszych klientów.

Mamy nadzieję, że wkrótce znów się zobaczymy w Suarnie.

Z przyjemnością zaproponujemy Państwu kolejny obiado - kolację ;)

Przytulenie!

Zrecenzowano 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przyzwoite, a atmosfera fantastyczna dzięki Asifowi fantastyczna, wiec warto to miejsce odwiedzic.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Agnieszka A

Suarna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barceloną, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w Suarna? Podziel się wrażeniami!