“Szczerze polecam. ”

LA CUINA DE LA MAMA
Zarezerwuj stolik
pon., 21.10
20:00
Nr 395 wśród 12 123 Restauracje (Barceloną)
Okolica: Barrio Gòtico (Barri Gòtic)
Okolica: Barrio Gòtico (Barri Gòtic)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niepozorny lokal, przepyszne jedzenie, miła obsługa. Blisko centrum, ale jednak tłumu turystów nie ma i o to chodziło. Moje zamówienie-najlepsza lazania, bogate nadzienie, sporo doskonale dobranych składników. Byliśmy w 4 osoby i każdy był bardzo zadowolony.

Dziękujemy, toko2019

Zrecenzowano 25 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie. Trudno zdecydować co by się chciało zjeść. Przyjazne ceny i doskonale wino domowe. Z chęcią odwiedzę to miejsce raz jeszcze.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Monika W
Zrecenzowano 13 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie w niskiej cenie, zupełnie jak domowe. Swietna atmosfera i bardzo miła obsługa. Gorąco polecam! :)

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, bryczka
Zrecenzowano 14 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

W niewielkiej uliczce ukrywa się niepozorny lokal, który okazuje się prawdziwą perełką Barcelony. Do wyboru mamy tanie dania z karty lub możemy skomponować sobie menu del dia z napojami w cenie 8,99 lub 9,99 euro. Jako przystawkę polecam pyszne calzoni. Mięso (pierwsza pozycja w daniach głównych) to b. duży 'kotlet schabowy' z szynką i serem + ziemniaki. Mniej spodobało nam się wino (kwaskowe) i desery (kwestia gustu). Stosunek jakości do ceny rewelacyjny. Gdyby jednak pominąć aspekt cen, ocena 4/5. Ale calzone: best of the best ☺️

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Marcin P
Zrecenzowano 20 lutego 2017

Po entuzjastycznych recenzjach spodziewałem się czegoś więcej. A tu dostałem "tylko" dobre jedzenie. Makaron OK, mięso również (chociaż trochę gorsze niż makaron). Ocenę zawyża cena, która jest na prawdę dobra. Do tego, w cenie lunchu również picie (także butelkowane piwo). Atmosfera również super; nie uświadczycie tam znudzonych kelnerów. Lokal mały i często przechodząc obok niego widziałem brak miejsc. Także sugerowana rezerwacja. Generalnie polecam.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, 1982red

LA CUINA DE LA MAMA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barceloną, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w LA CUINA DE LA MAMA? Podziel się wrażeniami!