Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Magiczna fontanna

Pokaz fontann to bardzo fajna atrakcja w Barcelonie. Warto przyjść wcześnie ponieważ jest bardzo... Przeczytaj więcej

996konradk
Starachowice, Polska
Wspaniałe przeżycie...

Widać ja z daleka! Długi muzyczny i świetlny pokaz, mnóstwo ludzi go ogląda, wspaniale tam być i to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019
JoannJoann
Przeczytaj wszystkie recenzje (28 924)

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Widać ja z daleka! Długi muzyczny i świetlny pokaz, mnóstwo ludzi go ogląda, wspaniale tam być i to przeżyć

Dziękujemy, JoannJoann
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Wspaniały pokaz składający się z wody, światła i muzyki. Warto zając wcześniej dobre miejsce do podziwiania tego przedstawienia.

Dziękujemy, Joanna Z
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Fontanny są czynne i w ciągu dnia ale najlepiej przyjechać późniejszym wieczorem kiedy to organizowane są pokazy. Faktycznie różne utwory i bajeczne kolory zapewnia spektakl dla oczu i uszu.

Dziękujemy, maxoratalata
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Polecam zwłaszcza ten późniejszy show i podziwianie pokazu z góry (na dole jest straszny tłum i będzie na nas chlapać woda). Dlatego warto przyjść trochę wcześniej, aby zająć sobie miejsce na schodkach lub na tarasie.
Widziałam pokaz dwukrotnie, w 2009 i 2019 roku, i nie wiem czy to tylko moje wrażenie, ale wydaje mi się, że kiedyś muzyka grała głośniej, co dawało znacznie lepszy efekt.

1  Dziękujemy, Bjustyna
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

No po prostu pięknie. Warto przyjść na obydwa show, to wcześniejsze i późniejsze. Są inne. Warto przyjść wcześniej, byliśmy 20 min przed startem i był tłum. Ale show świetne, obowiązkowy punkt Barcelony.

Dziękujemy, piotrw157