“Polecam miejsca na tarasie”

Restaurante Barceloneta
Nr 1 310 wśród 11 107 Restauracje (Barcelona)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Barceloneta
Zrecenzowano 9 grudnia 2017

Smak, asortyment i wielkość posiłków - bez zarzutu, przy czym ja koncentrowałem się na specjałach kuchni miejscowej, czyli owocach morza.
O cenach nic nie jestem w stanie powiedzieć, gdyż byłem tam zaproszony przez zagranicznych organizatorów biznesowego spotkania w Barcelonie.
Obsługa w pełni profesjonalna, ale brakowało mi u niej choćby szczypty osobistego uśmiechu, skierowanego bezpośrednio do danego klienta.

Dziękujemy, pogodny

Zrecenzowano 24 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fakne miejsce na owoce morza. Absolutnie bez zastrzeżeń do jedzenia, jakości obsługi. Przyjemny wystrój. Widok na przestań. Bardzo dużo lokalnych mieszkańców. Bardzo dobra baza aby rozpocząć wieczór i pójść dalej w miasto, np w kierunku Port Olympic.

Dziękujemy, Gerard W
Zrecenzowano 14 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Drogo, ale na bardzo wysokim poziomie, profesjonalna obsługa, pyszne owoce morza i wina, polecamy i na pewno tu wrócimy :-)

Dziękujemy, Adam R
Zrecenzowano 24 marca 2016

Bardzo droga i eksluzywna restauracja, porcje male i bardzo drogie, ze czlowiek boi sie zamowic kolejne danie bo ceny astronomiczne. Dania wykwintne z ryb, kalamarowow.

Dziękujemy, 320caroline320
Zrecenzowano 10 października 2015 z urządzeń przenośnych

Byliśmy kilka razy
Jest poprostu świetnie, obsługa jest the Best, non stop uśmiech na twarzy
Bardzo dobrze się tam czuje,
Obsługa jest na tyle sympatyczna że wszystko jest tam dobre

Dziękujemy, Dorota S

Restaurante Barceloneta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w Restaurante Barceloneta? Podziel się wrażeniami!