“Mega mega mega polecam !”

Chok - The Chocolate Kitchen
Nr 4 wśród 144 Piekarnie (Barcelona)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Okolica: El Raval
Zrecenzowano 12 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Przepyszne fantazyjnie wyglądające paczki. Kawa również bardzo dobra (maja mleko roślinne). Wszystkie wyroby robią na miejscu wiec siedząc w kawiarni widzi się proces tworzenia. Szczególnie polecam paczka z kremem waniliowym i świeżymi truskawkami. Na pewno wrócimy to tego miejsca !

Dziękujemy, Pamela N

Zrecenzowano 14 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Lokal mały ale za to klimatyczny. Duży wybór pączków i innych słodkości. Tak dobrych pączków nigdy nie jadłem. Żałuje tylko że znalazłem tą knajpę w ostatni dzień wizyty. Lokal znajduje się przy głównej ulicy w Barcelonie (La Rambla) obok popularnego bazaru (Mercado de La Boqueria). Polecam wszystkim smakoszą słodkości.

Dziękujemy, mates2329
Zrecenzowano 29 stycznia 2015

Przez przypadek wpadłam na to niesamowite miejsce, jeśli jesteś fanem czekolady koniecznie musisz spróbować. Maly ale uroczy skelp z wielkim wyborem pączków i deserów. Atmosfera magiczna, a wybory czekoladowe wykonane jak sztuka. Smaki jakie sobie wymarzysz od malinowych z jogurtem po passion fruit. Idealne miejsce na deser!

Dziękujemy, monika z
Zrecenzowano 2 września 2014

Bardzo łatwo trafić, wnętrze bardzo zachęca do wypróbowania donutów. Dobra kawa - lavazza z kapsułek, szkoda, że podawana w papierowym kubeczku. Trochę mało miejsca na jedzenie na miejscu. Pani chętnie doradza w wyborze. Dobre donuty, warto odwiedzić. :)

• Atmosfera
Dziękujemy, Magdalena D
Zrecenzowano 11 sierpnia 2014

Natknęłam się na to miejsce przypadkiem schodząc z La Rambli, która męczyła mnie hałasem i głośnymi knajpami. Na uliczce odchodzącej od La Rambli nagle zauważyłam cudowną kawiarenkę z kolorowymi, smacznymi i kuszącymi pączkami, ciastkami. Do środka zwabiły mnie pączki- donuts wystawione w szybie. Przepyszna kawa, obsługa na medal. Bardzo miły pan - chyba właściciel, opowiedział nam krótko o historii tego miejsca. Polecam pączka z nutellą i białą czekoladą !! Za 2 pączki, 2 churros i cappucino zapłaciłam 7 euro ! Super cena za tak neziemską jakość i smak. Koniecznie trzeba tam wpaść!!!

• Atmosfera
1  Dziękujemy, Kinasowa

Chok - The Chocolate Kitchen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w Chok - The Chocolate Kitchen? Podziel się wrażeniami!