“Świetne jedzenie, bardzo dobra obsługa”
La Peninsular — recenzja

La Peninsular
Nr 77 wśród 10 612 Restauracje (Barcelona)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Barceloneta
Zrecenzowano 1 listopada 2017

Wszystko co zamówiliśmy było pyszne. Obsługa bardzo chętnie pomagała wybrać najlepsze tapas. Dania są widoczne wcześniej i kelner pokazując omawia poszczególne potrawy, co zdecydowanie ułatwia wybór.

Dziękujemy, Artur K

Zrecenzowano 26 września 2017 z urządzeń przenośnych

Serce Hiszpanii w 20 metrach kwadratowych ;)! Świeże owoce morza, ciekawa karta win na kieliszki, bardzo miła i lekko zakręcona obsługa.

1  Dziękujemy, Dymitr S
Zrecenzowano 25 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Obsluga w tej malej lokalnej knajpce na bardzo wysokim poziomie. Jedzenie swieze i swietnie podane, polecam kazdemu kto chce sprobowac lokalnych przysmakow.

Dziękujemy, Stasiu l
Zrecenzowano 5 września 2015

Po całodziennym zwiedzaniu miasta, postanowilismy coś przekąsić. Odkrwając zakątki Barcelonety, zauważyliśmy " La Peninsular". Mała restauracja w ścisłym centrum dzielnicy. Serwująca świetne dania kuchni śródziemnomorskiej. Wyśmienite tapas, owoce morza i niesamowita obsługa. Dania były świerze i najwyższej jakości. Obsługa uprzejma i z charyzmą. Wyszliśmy szcześliwi i z pełnymi brzuchami. Do zobaczenia następnym razem!

Dziękujemy, Buldocek
Zrecenzowano 29 marca 2015 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce niedaleko portu vell. Trafiliśmy tu całkiem przypadkiem w niedzielę palmową. Knajpa od otwarcia zapełniła się dosłownie w kilka minut- byłyśmy jedynymi turystkami. Jedzenie doskonałe- wszystkie produkty świeże, wystawione w ladzie chłodniczej wiec jeśli ich nie znasz możesz zobaczyc co wyląduje na twoim talerzu. Zjadłyśmy okładniczki (razors), kałamarnice, niewielkie szare muszle (nazwy nie pamiętam), doskonała ośmiornice (najlepsza jaką jadłam w życiu), chleb z pastą pomidorową i do tego pieczone ziemniaki z wędzoną papryką. Do tego butelka świetnego cava i dwie butelki wody - zapłaciłyśmy łącznie 60 euro. Obsługa bardzo sympatyczna, dobrze mówiąca po angielsku. Wygląd może i barowy ale to sprawia, że czujesz się jak tubylec. Jeśli chcecie zjeść doskonałe owoce morza koniecznie tu zajrzyjcie!!! Warto przyjść w sobotę bo po targu mają dostępne całe menu (nie zjadłyśmy kilku rzeczy w wyniku tego, że nie były dostępne na targu a podają tylko świeże jedzenie).

Dziękujemy, Idzik

La Peninsular — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w La Peninsular? Podziel się wrażeniami!