“Pyszne jedzonko warte ceny!”
Bo de Boqueria — recenzja

Bo de Boqueria
Zarezerwuj stolik
wt., 15.10
20:00
Nr 282 wśród 12 114 Restauracje (Barcelona)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: El Raval

Jedzenie bardzo dobre. Porcje duże, warte ceny. Lekko drogie, lecz da się najeść po brzegi jedną porcją. Super!

Dziękujemy, koper1997

Zrecenzowano 28 lutego 2019

Razem ze znajomymi zdecydowałyśmy się zjeść obiad w tej przytulnej restauracji w pobliżu La Rambla. Paella z kurczakiem, tortilla y sangria były pyszne. Dodatkowo obsługa bardzo miła i uśmiechnięta. Saludos a Edoardo!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, AniaH331
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bo De B, Gerente, Bo de BoqueriaOdpowiedź udzielona 15 marca 2019

Grcaias, będziemy rozszerzać Twoje pozdrowienia, ciesząc się, że cieszyłeś się naszym domem.

Zrecenzowano 16 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce w pobliżu La Rambla. Jedzeniebardzo dobre (próbowaliśmy paelli z owocami morza) Miła obsługa.

Imran, great service :) greetings

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Waldemar N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bo De B, Gerente, Bo de BoqueriaOdpowiedź udzielona 17 grudnia 2018

Dziękuję bardzo za uprzejmą ocenę, jesteśmy bardzo wdzięczni.

Zrecenzowano 5 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy trochę przypadkiem ale bardzo pozytywnie sie zaskoczyliśmy!!!! Extra obsługa ( pozdrawiamy Imran) smaczne jedzonko, blisko La Rambla. Urodziny udane

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, jarekg837

Co za radość, że tak dobrze się bawili w swoje urodziny :)
Dziękuję bardzo za twoje oceny i ocenę.

Zrecenzowano 29 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Była już późniejsza wieczorna godzina. Szukaliśmy z żoną i synkami fajnego miejsca na ostatnią kolację. Spacerując okolicsch La Rambla trafiliśmy do Bo de Boqueria.
W skrócie mówiąc najlepsza paella, jaką jedliśmy w Barcelonie - szkoda, że to był ostatni wieczór bo na pewno wrócilibyśmy jeszcze spróbować innych dań.
Restauracja posiada własne akwarium z homarami.
Super sympatyczny kelner Yoga, którego gorąco pozdrawiamy.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, 180krzysztofz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BoDeGracia, Propietario, Bo de BoqueriaOdpowiedź udzielona 31 marca 2018

Dzięki tobie za wybór. Zadowoleni, aby móc spędzić ostatnią noc w Barcelonie, jeden z najlepszych. Witaj, kiedy chcesz.

Bo de Boqueria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w Bo de Boqueria? Podziel się wrażeniami!