“Niepowtarzalna atmosfera”
Bodega Biarritz 1881 — recenzja

Bodega Biarritz 1881
Nr 36 wśród 12 115 Restauracje (Barcelona)
Kuchnie: Hiszpańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Barrio Gòtico (Barri Gòtic)
Zrecenzowano 9 września 2019

Super miejsce na skosztowanie kuchni katalońskiej w pigułce. Cudowna i przyjacielska obsługa sprawia że nie chce się wyjść chociaż kolejka oczekujących wciąż niezmiennie długa. Warto odwiedzić i doświadczyć tego miejsca.

Dziękujemy, Delarion
  • Więcej języków

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy to miejsce ze względu na super recenzje i fakt że chcieliśmy spróbować. Prawdziwych, wymyślnych hiszpańskich tapas.
Miejsce bardzo niepozorne, maksymalnie na 30 osób. Wybraliśmy zestaw 2 przystawek i 8 losowych tapas. Najlepsze w tym menu było to, że jeśli któreś tapas by nam nie przypadło do gustu, mogliśmy dostać jakieś inne.
Obsługiwał nas przemiły osobnik Oliver i podczas serwowania kolejnych tapas opisywał nam z czego się składają. Przepyszna, bardzo intensywna kuchnia w genialnym miejscu. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, piotrd145
Zrecenzowano 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kilkunastominutową kolejkę do wejścia można umilić sobie czymś zimnym do picia- kelnerki zbierają zamówienia przed wejściem. Klimatycznie, fajne miejsce. Bez płatności kartą- tylko gotówka. Smacznie, szybko i z fajną obsługą. Warto.

Dziękujemy, _ukaszc639
Zrecenzowano 29 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne i smaczne tapas. Natomiast po zjedzeniu przekąsek poprosilismy o kolejną lampkę wina. Kelner dał na do zrozumienia, że dużo osób czeka na zewnątrz i dobrze gdybyśmy już skończyli... Duży niesmak jeśli chodzi o obsługę ale jedzenie ok.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Michał C
Zrecenzowano 22 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Raczej slabo... w papryczce znalezlismy robaka.. cale szczescie ze nie byla to papryka na jeden gryz.. :-)

Rachunek 2+ dziecko 120 €... raczej nie najtaniej...

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, PiotrB344

Bodega Biarritz 1881 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w Bodega Biarritz 1881? Podziel się wrażeniami!