“Pyszne!”
Colom — recenzja

Colom
Nr 87 wśród 12 116 Restauracje (Barcelona)
Kuchnie: Hiszpańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Barrio Gòtico (Barri Gòtic)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna paella! Piękne wnętrze! A przede wszystkim bardzo miła obsługa która tworzy klimat! Polecam wszystkim!

Dziękujemy, tolekbanann

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bardzo smaczna paella w Barcelonie w dobrej cenie. Przyjemna muzyka, Super obsługa, Ali
Polecam .....

2  Dziękujemy, I-like-good-things-s
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Polecam, zdecydowanie super restauracja, najlepsza paella w Barcelonie, super sangria, przemiła obsługa.

Dziękujemy, Piotr F
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Warto chwilkę poczekać w kolejce na przepyszne jedzenie! Przemiła obsługa, pamiętają o każdym!! ☺️

Dziękujemy, Renataborkowska
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam! Pysznie i nie za drogo w okolicy LaRambla. Klimatyczną knajpka w bocznej uliczce. Miła atmosfera i super obsługa.

Dziękujemy, Placek07

Colom — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w Colom? Podziel się wrażeniami!