Zrecenzowano: 16 września 2015 z urządzeń przenośnych

Nie da się ocenić inaczej jak.na max.staff bardzo przyjazny.pięknie czysto. Pokoje ładne spa przyjemne. Śniadania powalające. Basen.na dach cudo na Relax po wędrówkach miejskich.blisko metra camp nou.nie polecam.barów w okolicy drogo i.mało smacznie
Najlepsze miejsce do tanich pubów -piwko 1.5 euro tanie dobre tarasy...metro alfons x.w szczególności bar...IL CAFFE DI LUCCA...ogólnie pięknie polecam

Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, t0fika
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: P-Stor, Gerente, Senator Barcelona Spa HotelOdpowiedź udzielona 21 września 2015

Dziękuję bardzo za pobyt w naszym hotelu i Podziel się swoją opinią o swoim pobycie.

Rubén Martín
Senator Barcelona Spa Hotel****

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2015

Przystępna cena za pobyt w hotelu, na dachu basen (nie jest duży ale można się schłodzić). Miła obsługa hotelowa, lodówka w pokoju, suszaka do włosów, sejf, żelazko i deska do prasowania. Klimatyzowane pokoje. Kiepski zasięg wifi.
Blisko do metra, obok hotelu przystanek autobusowy, liczne sklepy i kawiarnie oraz dobra pizzeria. Bardzo blisko stadionu Camp Nou Stadion FC Barcelona, ok. 5-10 minut spacerem. Niestety do centrum jest kawałek i trzeba korzystać z komunikacji miejskiej.

Termin pobytu: wrzesień 2014
Dziękujemy, Ania852013
Zrecenzowano: 31 lipca 2015

Niedrogi, przyzwoity hotel blisko przystanku metra i Camp Nou. Takiego hotelu szukaliśmy i nie zawiedliśmy się. W hotelu było wszystko to, co w ofercie. Na plus zaskoczyły nas rozmiary i wyposażenie pokoi z łazienkami oraz różne drobnostki ułatwiające życie typu darmowy sejf, lód na korytarzu, żelazko, czajnik, filiżanki, uzupełniane herbaty i kawy lub spa (2 godziny gratis). Reszta standard, w pokojach czysto i schludnie, obsługa pomocna. Na minus basen - malutki i takie sobie wifi.

Termin pobytu: lipiec 2015
1  Dziękujemy, Jarek P
Zrecenzowano: 24 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel posiada wszystko, czego można oczekiwać po 4*, a do tego jest niedrogi. Duże pokoje, wygodne łóżka, sejf darmo, lód dostępny na korytarzu. Może nie jest taki efektowny z zewnątrz ale w środku jest super. Blisko Camp Nou.

Dziękujemy, Jarek P
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2013

Hotel zdecydowanie nie zasłużył na cztery gwiazdki ponieważ czystość części wspólnych oraz jakoś serwisu pozostawia wiele do życzenia(między innymi takie absurdy jak zmiana darmowego minibaru z różnych napojów na tylko wodę... albo brak pościeli dla jednej osoby(szybko uzupełniony) ) ale za bardzo przystępną cenę i w miarę dobrą lokalizację należy mu się bardzo dobra ocena. Obsługa miła, wifi beznadziejne(sprawnie działa tylko w lobby, spa nie przetestowałem :S

Ogólnie polecam jeżeli nie chce się wydać dużo pieniędzy a mieć hotelową obsługę.

Termin pobytu: marzec 2013
Dziękujemy, bjkowalewski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: P-Stor, Gerente, Senator Barcelona Spa HotelOdpowiedź udzielona 15 kwietnia 2013

Drogi Gościu,

dziękuję za poświęcenie czasu, aby podzielić się swoją opinią na temat naszego hotelu. Naprawdę żałuję, że Państwo nie było jak miło, że powinienem.

Żałujemy, że dużo nie objęte Twoje oczekiwania i będzie zachwycony że da nam możliwość Zapraszamy do jednego z naszych zakładów.

Ruben Martin
Gerente Senator Barcelona Spa Hotel