“dobry hotel w dobrej lokalizacji”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
Senator Barcelona Spa Hotel
Miejsce nr 260 wśród 516 hoteli w Barcelonie
Zrecenzowano 4 września 2016

Kameralny Hotel zlokalizowany obok kompleksu FCB Barcelona w bliskiej odległości od linii metra i Terminalu.
Okolica niezbyt turystyczna, ale w okolicy można znaleźć liczne sklepiki, bary, restauracje. Świetny dojazd na plażę (bezpośredni autobus) i do Centrum.
Pyszne śniadania, warto wykupić a dla chętnych - basen na dachu. Polecam tym, którzy nie przepadają za mieszkaniem w Centrum miasta i tłumem.

• Data pobytu: sierpniu 2016, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Wizz Tours
Dziękujemy, katwie16
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: P-Stor, Gerente, Senator Barcelona Spa HotelOdpowiedź udzielona 13 września 2016

Drogi Gościu,
Dziękujemy za dzielenie się swoimi doświadczeniami z nami. Wiem, że to jest nasz cel, aby spędzić najlepsze dni wakacje i dlatego pracujemy i staramy się poprawić na co dzień.
Miło wiedzieć, że pobyt w naszym hotelu był tak miły, jak mówi. Twój komentarz sprawia, że czujemy dumni z naszej pracy codziennie, wyłącznie w celu zaspokojenia potrzeb naszych gości.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji i mam nadzieję, że wrócisz do odwiedzenia nas w innych przypadkach, w międzyczasie będziemy kontynuować pracę, aby zapewnić, że wszyscy nasi goście cieszyć się przez tego zakładu.

Rubén Martín
Senator Barcelona Spa Hotel****

Zrecenzowano 16 września 2015 z urządzeń przenośnych

Nie da się ocenić inaczej jak.na max.staff bardzo przyjazny.pięknie czysto. Pokoje ładne spa przyjemne. Śniadania powalające. Basen.na dach cudo na Relax po wędrówkach miejskich.blisko metra camp nou.nie polecam.barów w okolicy drogo i.mało smacznie
Najlepsze miejsce do tanich pubów -piwko 1.5 euro tanie dobre tarasy...metro alfons x.w szczególności bar...IL CAFFE DI LUCCA...ogólnie pięknie polecam

Data pobytu: wrześniu 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, tofik a
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: P-Stor, Gerente, Senator Barcelona Spa HotelOdpowiedź udzielona 21 września 2015

Dziękuję bardzo za pobyt w naszym hotelu i Podziel się swoją opinią o swoim pobycie.

Rubén Martín
Senator Barcelona Spa Hotel****

Zrecenzowano 1 sierpnia 2015

Przystępna cena za pobyt w hotelu, na dachu basen (nie jest duży ale można się schłodzić). Miła obsługa hotelowa, lodówka w pokoju, suszaka do włosów, sejf, żelazko i deska do prasowania. Klimatyzowane pokoje. Kiepski zasięg wifi.
Blisko do metra, obok hotelu przystanek autobusowy, liczne sklepy i kawiarnie oraz dobra pizzeria. Bardzo blisko stadionu Camp Nou Stadion FC Barcelona, ok. 5-10 minut spacerem. Niestety do centrum jest kawałek i trzeba korzystać z komunikacji miejskiej.

• Data pobytu: wrześniu 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Ania852013
Zrecenzowano 31 lipca 2015

Niedrogi, przyzwoity hotel blisko przystanku metra i Camp Nou. Takiego hotelu szukaliśmy i nie zawiedliśmy się. W hotelu było wszystko to, co w ofercie. Na plus zaskoczyły nas rozmiary i wyposażenie pokoi z łazienkami oraz różne drobnostki ułatwiające życie typu darmowy sejf, lód na korytarzu, żelazko, czajnik, filiżanki, uzupełniane herbaty i kawy lub spa (2 godziny gratis). Reszta standard, w pokojach czysto i schludnie, obsługa pomocna. Na minus basen - malutki i takie sobie wifi.

• Data pobytu: lipcu 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Jarek P
Zrecenzowano 24 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel posiada wszystko, czego można oczekiwać po 4*, a do tego jest niedrogi. Duże pokoje, wygodne łóżka, sejf darmo, lód dostępny na korytarzu. Może nie jest taki efektowny z zewnątrz ale w środku jest super. Blisko Camp Nou.

Dziękujemy, Jarek P
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Barcelona)
Madanis Hotel
Fairmont Rey Juan Carlos I
Nr 117 z 516 w lokalizacji Barcelona
Liczba recenzji: 991
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Senator Barcelona Spa Hotel? Podziel się wrażeniami!

Senator Barcelona Spa Hotel — dodatkowe informacje

Adres: C/Cardenal Reig 11, 08028 Barcelona, Hiszpania
Lokalizacja: Hiszpania > Katalonia > Province of Barcelona > Barcelona > Les Corts
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Restauracja Obsługa pokojowa Spa Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr32 wśród hoteli spa w miejscowości Barcelona
Nr164 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Barcelona
Zakres cen: 236 zł–707 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Senator Barcelona Spa Hotel 4*
Liczba pokoi: 213
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Agoda, 5viajes2012 S.L. i TripOnline SA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Senator Barcelona Spa Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Senator Barcelona Hotel Barcelona
Hotel Senator Barcelona

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?