“Kolacja spontan”
El Rey de la Gamba 1 — recenzja

El Rey de la Gamba 1
Nr 3 295 wśród 12 116 Restauracje (Barcelona)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Barceloneta

Bardzo fajne miejsce i eleganckie, również goście zainteresowani kolacją A co za tym idzie jednak itowarzystwo obyte.
Mule bardzo dobre, paella również bez zarzutów, a jadłem niejednokrotnie.
Polecam.

Dziękujemy, SzymonJan

Zrecenzowano 27 lutego 2019

Trochę mieszane odczucia...Restauracja w ciągu knajpek przy Paseo Juan de Borbon blisko plaży Barcelonetta. Jest tu cały ciąg tych 'Gamb" - ponumerowane...ta wyglądała chyba najlepiej. Obsługa w porządku, jedzonko też niezłe. Duża różnica między menu "Royal" morskim oraz tzw. mieszanym; to pierwsze, podawane na 3 razy ma homara na finale, to drugie jest podawane na 2 razy i jako przystawki są klasyczna szynka hiszpańska i ser, zresztą bardzo dobre, później owoce morza ale mało i słabo; ale różnica między jednym a drugim menu 49,90 a 45,65 € - naprawdę warto dopłacić te 5 eurasów i mieć full wypas owoców morza, na zimno i na ciepło, te ceny i menu są na 2 osoby. Deser to pomyłka, to są głęboko zmrożone gotowce z marketu czy hurtowni, w które nie wbijemy nawet młota pneumatycznego, a co dopiero łyżki. Instytucja tzw. digestif na koniec nie jest tu raczej znana, zaproponowano nam lokalny napitek o nazwie Orujo - podany w pojemniczku a la kieliszek do płukania oka, w kolorku jak baskijskie izaro lub absynt (mocno zielone...) i o smaku płynu do płukania paszczy. Oj...trudno będzie Katalonii wybić się na niezależność :-). Natomiast bardzo dobra kawa oraz różowe, lokalne wino katalońskie DOC, można je znaleźć w wielu miejscach i na głowę bije rozmaite Cotes de Provence itp.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Jacenty1964
Zrecenzowano 29 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Ochydna Paella, śmierdząca, pełna kości (mix seafood i kurczak), nie do zjedzenia. Bardzo mierna Sangria. Nie polecam. Rachunek: 42 euro.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, norbertk412
Zrecenzowano 12 października 2017 z urządzeń przenośnych

Była to najgorsza paella jaką jedliśmy podczas naszego pobytu w Barcelonie ! Śmierdząca i niesmaczna. Ilość krewetek również nie zachwyciła. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca. Obsługa miła.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, olakosznik
Zrecenzowano 11 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie naprawdę cieżko nazwać dobrym. Krewetki rozgotowane, paella bez smaku. Chleb z oliwa i pomidorami cały przemoczony, patatas bravas tez masakra. Zdecydowanie nie polecam !

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, 255pamelan

El Rey de la Gamba 1 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w El Rey de la Gamba 1? Podziel się wrażeniami!