Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Spędziliśmy tu 4 fantastyczne dni. Hotel bardzo czysty, przepyszne śniadania, bardzo pomocny i życzliwy personel. Oddalony ok 20 minut spacerem od centrum ( La Rambla ), ale to plus ( z dala od zgiełku ), stacja metra w pobliżu . Basen na dachu to idealne urozmaicenie - czysty. Obok basenu na tym samym piętrze taras widokowy z sofami, można poczytać książkę albo się zrelaksować.

Dziękujemy, Rafał R
Zrecenzowano: 10 lutego 2019

Bardzo dobry hotel, z dbałością o detale i oryginalnością. Nowoczesny wystrój, duży pokój z wielkim łóżkiem, Cichy i przyjemny, wręcz rodzinna atmosfera panująca zapewne dzięki fantastycznej obsłudze.
Bardzo dobre śniadania.
Lokalizacja idealna dla lubiących zwiedzanie, bo można na piechotę dotrzeć do wielu atrakcji oferowanych przez miasto.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Julekwpodrozy
Zrecenzowano: 11 lipca 2017

Rzadko się zdarza nocować w tym samym hotelu, choć wokoło wiele innych. Po raz pierwszy nocowałam w hotelu przed 6 laty i od razu go polubiłam za kameralny klimat, miłą obsługę, odpowiadający mi wystrój wnętrz i rozsądną lokalizację. Dlatego wybrałam hotel po raz drugi i tym razem się nie zawiodłam. Pokoje są w miłe, czyste, wystarczająco przestrzenne i w miarę dobrze wyciszone w tych wychodzących na ulicę. Urzeka mnie miły zapach roztaczający się w hotelu.
Na dachu hotelu jest mały, kameralny basen z barem oraz tarasem wypoczynkowym po drugiej stronie. Godny polecenia.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, svartrotte
Zrecenzowano: 20 stycznia 2016

Bylismy wraz z narzeczona w styczniu 2016 na 2 noce w tym hotelu. Personel mily..ckeck in dopiero od 15...troche pozno ale hotel jest blisko do sagrada i innych atrakcji. Piekny wystroj...czysto i elegancko..Wifi w pokoju chodzi bardzo dobrze..ladna lazienka...sprzatane codziennie

Termin pobytu: styczeń 2016
Dziękujemy, Adrian L
Zrecenzowano: 5 kwietnia 2015

Sspędziłam w tym hotelu 4 noce wraz z mężem. Był to krótki city break w Barcelonie. Hotel w znakomitej lokalizacji, wszędzie blisko na piechotę, w pobliżu wiele miejsc, gdzie można zjeś śniadania i inne posiłki. Bardzo blisko do stacji metra, skąd można dojechać do każdego istotnego miejsca. W pokoju sejf, możliwość zrobienia kawy i herbaty w cenie, dobrze działający internet ( Wi-Fi ) gratis. Dyskretna obsługa,
Kosmetyki i ręczniki codziennie wymieniane i uzupełniane. Swietne miejsce jako baza wypadowa do ziwiedzania miasta. W łazience lekko zatkana umywalka, co zgłosiliśmy wychodząc z hotelu około 19.00 na kolację. Po powrocie z przyjemnością zauważyliśmy, że problem natychmiast rozwiązano. Polecam wszystkim.

Wskazówka dotycząca pokoi: Higher floors have less noice
Termin pobytu: marzec 2015
Dziękujemy, Elżbieta Z