“Miło i słodko ”
StoreCafe — recenzja

StoreCafe
Nr 446 wśród 12 114 Restauracje (Barcelona)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Gracia

W przerwie od spaceru po Barcelonie wstąpiliśmy na kawę (Iced Frappe i kawę z lodami). Przepyszne, na słodko :) dodatkowo bardzo miła obsługa! Obsługiwali nas Tufael i Alex - gorąco polecam!

Dziękujemy, MagdaO263
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 2000Itziar, Propietario, StoreCafeOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Mil gracias MagdaO263 por tu valioso comentario sobre nuestro STORECAFÉ! Hace que nos sintamos aún más motivados para seguir dando lo mejor de todo nuestro equipo a nuestros queridos clientes. Vuelve pronto! Te esperamos!!

Wszystko wporzadku, smaczne i nie za drogo . Piwo plus drinki doskonale. Mila obsluga Sayem Khan.

Dziękujemy, Dawid W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 2000Itziar, Propietario, StoreCafeOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Querido Dawid,

Te agradecemos sinceramente el comentario tan positivo que has escrito sobre nuestro STORECAFÉ. Somos un equipo dedicado al servicio de nuestros clientes y amamos nuestro trabajo. Cuando conseguimos valoraciones tan buenas como la tuya, recibimos nuestro mayor estímulo para seguir dando lo mejor de nosotros. Hasta muy pronto!!

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Pan Sayem jest przemiłym kelnerem dbający o klienta i o każdy szczegół zamówienia i atmosfery. Atmosfera jest cudowna hiszpańskie rytmy i darmowe wifi do którego kelner Sayem podał nam hasło pokazując spód pojemnika od chusteczek. Jedzenie jest przepyszne i trafia w gust każdego. Polecam z całego serca tę restaurację i obsługę zwłaszcza pana Sayema.❤

Dziękujemy, Dominika J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 2000Itziar, Propietario, StoreCafeOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Hola Dominika! Es un verdadero placer recibir tu comentario sobre nuestro STORECAFÉ! Saber que te hemos servido con profesionalidad y que hemos cubierto tus expectativas nos llena de satisfacción y motiva nuestro trabajo diario. Siempre al servicio de nuestros clientes!! Hasta pronto!!

Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Bardzo przyjemne miejce, pyszna sangria, przemila obsluga. kelner alex-briasiz pomocny, stmpatyczny polecam na przystanek i ochlode po spacerze po parku.

Dziękujemy, KarolinaW2351
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 2000Itziar, Propietario, StoreCafeOdpowiedź udzielona 1 lipca 2019

Muchas gracias por tu comentario Carolina!! Seguiremos trabajando para que nuestros clientes se sientan satisfechos. Qué bien que probaste nuestra sangría famosa en el mundo entero. Cuidamos la elaboración de todos nuestros productos para dar lo mejor de nosotros! Hasta pronto!!

Zrecenzowano 14 czerwca 2019

Przypadkiem weszliśmy w drodze powrotnej z Park Guell. Pyszne jedzenie, wspaniała obsługa!!! W szczególności Alex Brasil :) 5/5

Dziękujemy, BartoszW99

StoreCafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w StoreCafe? Podziel się wrażeniami!