Zapisz
Cudowny

Jeden z najpiękniejszych kościołów w Europie, który warto zoabczyc od środka, każdy szczegół jest... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 września 2020
pjoterpl
Kościół z żurawiami

Piękny Kościół Gaudiego, robi ogromne wrażenie, nie byliśmy w środku. Jest cały czas w budowie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2020
Damian M
Przeczytaj wszystkie recenzje (163 712)

Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce. Jedyny taki kościół na świecie. Dzieło artysty, które robi olbrzymie wrażenie. Architektura, rzeźba, gra świateł - wszystko współgra rewelacyjnie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, mariuszs813
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały symbol Barcelony i Hiszpanii. To niezwykłe miejsce, które na pewno warto odwiedzić i zobaczyć na własne oczy. Architektura zachwyca i robi ogromne wrażenie. Takie zabytki tworzą naszą kulturę.
Oczywiście są tłumy turystów, nie bardzo da się spokojnie obejrzeć obiekt czy zrobić zdjęcie. Ale to świadczy o ogromnej popularności tego miejsca.
Niezapomniane wrażenia i naprawdę niezwykłe miejsce godne odwiedzenia.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, aggabagga87
Zrecenzowano: 2 września 2019

Miejsce sprawia wrażenie jak by zamek z błota zrobiło dziecko na plaży lub też tort pijanego cukiernika . Długi czas oczekiwania na wejście w upale również nie zachęca.
Jeżeli ktoś lubi takie klimaty to .....

Dziękujemy, piotr1ku
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Trzeba było poczekać w kolejce, ale opłacało się. Budynek robi ogromne wrażenie. Kolorowe witraże sprawiają, że wewnatrz jest magicznie. Obowiązkowy punkt do odwiedzenia na mapie Barcelony.

Dziękujemy, patlilip
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Przed zwiedzaniem bazyliki miałam mieszane uczucia. Teraz wiem, że zobaczenie tego ciągle powstającego dzieła to konieczność. Polecam audio guide po polsku. Każdy punkt jest dobrze oznaczony, bez nadmiernych wiadomości, a jednocześnie z objaśnieniem symboliki tak ważnej dla Gaudiego. Kolory, witraże, deformacje, które mają swój sens. Warto też zajrzeć na koniec zwiedzania do muzeum, aby zobaczyć kolejność powstawania bazyliki.

1  Dziękujemy, Zofia F