Zapisz
Cudowny

Jeden z najpiękniejszych kościołów w Europie, który warto zoabczyc od środka, każdy szczegół jest... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 września 2020
pjoterpl
Kościół z żurawiami

Piękny Kościół Gaudiego, robi ogromne wrażenie, nie byliśmy w środku. Jest cały czas w budowie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2020
Damian M
Przeczytaj wszystkie recenzje (163 713)

Zrecenzowano: 2 września 2019

Miejsce sprawia wrażenie jak by zamek z błota zrobiło dziecko na plaży lub też tort pijanego cukiernika . Długi czas oczekiwania na wejście w upale również nie zachęca.
Jeżeli ktoś lubi takie klimaty to .....

Dziękujemy, piotr1ku
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Trzeba było poczekać w kolejce, ale opłacało się. Budynek robi ogromne wrażenie. Kolorowe witraże sprawiają, że wewnatrz jest magicznie. Obowiązkowy punkt do odwiedzenia na mapie Barcelony.

Dziękujemy, patlilip
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Przed zwiedzaniem bazyliki miałam mieszane uczucia. Teraz wiem, że zobaczenie tego ciągle powstającego dzieła to konieczność. Polecam audio guide po polsku. Każdy punkt jest dobrze oznaczony, bez nadmiernych wiadomości, a jednocześnie z objaśnieniem symboliki tak ważnej dla Gaudiego. Kolory, witraże, deformacje, które mają swój sens. Warto też zajrzeć na koniec zwiedzania do muzeum, aby zobaczyć kolejność powstawania bazyliki.

1  Dziękujemy, Zofia F
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Bardzo przereklamowane miejsce, katedra w Palmie jest o wiele ładniejsza, chociaż mniej popularna. Sagrada otoczona blaszakami traci swój blask.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, AnnaKomus
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Koniecznie trzeba ja zobaczyć na żywo, przed renowacja. Część „stara” wyglada wspaniale, klimatycznie, ta nowa już troszkę inaczej ale i tak jest piękna!
Prace maja się zakończyć planowo w 2026roku wiec zachęcam do zwiedzenia jej zanim to nastąpi bo każda cząstka wyglada zagadkowo, mrocznie i bajecznie!

1  Dziękujemy, JoannJoann