U nas niedosyt

Warto zwiedzić przy okazji

Zrecenzowano: 17 maja 2018
215igac
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (9 579)

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Bardzo ciekawe miejsce. Każdy powinien je odwiedzić. Obrazy i eksponaty opisane przynajmniej w dwóch językach w tym w języku angielskim.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, A S
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

To rzeczywiście muzeum, a nie galeria dzieł Picassa :) Nie ma tu przebojów jego dzieł, ale za to zapoznamy się z chronologią jego twórczości. Piękna willa!!! U był nas mały niedosyt, ale ogólnie warto :)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 302micha_s
Zrecenzowano: 31 maja 2018

Muzeum przeciętne, czułem niedosyt po wyjściu, lepiej pójść np do Museu Nacional d'Art de Catalunya.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
1  Dziękujemy, Jakub G
Zrecenzowano: 17 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Poprzednie recenzje nie zawiodły. Bilet 12 euro. Nie ma audio guide po polsku. Nie ma największych dzieł Picassa. Mnóstwo prac z początków twórczości, pokazane prace wstępne/robocze/szkice. Muzeum nie jest duże.
Jak się jest w Barcelonie, to na pewno warto zwiedzić.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
2  Dziękujemy, 215igac
Zrecenzowano: 10 maja 2018

Wspaniałe dzieła, obrazy i szkice od wczesnej młodości do śmierci artysty. Nie jesteśmy wielkimi fanami Picassa, a spędziliśmy w muzeum 2 godziny. Ogromne zbiory, wielka kolekcja, jedna z największych na świecie.
Szkoda tylko że nie ma tłumaczenia w języku polskim.
Warto wybrać się rano, na pierwszą z proponowanych godzin, jest wtedy mniej ludzi w muzeum co umożliwia wnikliwe oglądanie, bez tłumów. My kupowaliśmy bilety przez internet na godzinę 10.00. Wejście bez kolejki, z marszu.
Raz w miesiącu w pierwszą niedzielę miesiąca wstęp jest za darmo. Nie polecam takiej formy. Do wejścia stoi się wtedy 2 godziny, nie mówiąc o ilości zwiedzających w środku.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, PPPuch