“Polecam bardzo !!!!”
Macchina Pasta Bar — recenzja

Macchina Pasta Bar
Nr 155 wśród 10 605 Restauracje (Barcelona)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Okolica: Barrio Gòtico (Barri Gòtic)
Zrecenzowano 17 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce oblegane przez tubylców , mniej turystów ,mała karta , możliwość własnej kompozycji potrawy , jedzenie proste , przepyszne , desery znakomite

Dziękujemy, saveg69

Zrecenzowano 7 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne makarony, pyszne zupy, przemiła obsługa i całkiem fajna lokalizacja. W godzinach obiadowych tłumy, ale warto poczekać na wolny stolik.

Dziękujemy, KarolJustyna
Zrecenzowano 25 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe, przepyszne makarony robione na bieżąco że świeżych składników. Obsługa w dużej części włoska i znają się na rzeczy. Nie ma problemu dogadać się po angielsku, do tego dosyć niskie ceny i bardzo duży wybór - każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam także świeżo wyciskany sok pomarańczowy. Tylko uwaga, bo lokal można przegapić, po drodze jest mnóstwo knajpek, lokali i sklepów. Ceny w marcu 2017 - 16-18 euro za pyszne jedzenie wraz z napojami dla dwóch osób. Bardzo, ale to bardzo polecam!

Dziękujemy, Rafał Ż
Zrecenzowano 20 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Proste w wystroju, ale przyjemne miejsce. Młodzi ludzie z obsługi, pomocni w razie potrzeby, przygotowują makarony na oczach głodnych odwiedzających. Jedzenie pyszne i w bardzo dobrej cenie - menu del dia, czyli zupa lub sałatka, pasta do wyboru i napój/piwo za jedyne 8,90€! Wyszliśmy w pełni zadowoleni i najedzeni:)

Dziękujemy, Agata J
Zrecenzowano 5 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Dobrej jakosci jedzenie w przystepnej cenie! Wzielam menu del dia (zupa, makaron, picie). Uwielbiam wloska kuchnie. Polecam! Szybko, milo, tanio.

Dziękujemy, Emilia S

Macchina Pasta Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w Macchina Pasta Bar? Podziel się wrażeniami!