“Bosko!”

Pizzeria Da Nanni Barcelona
Zamów online
Nr 1 wśród 11 885 Restauracje (Barcelona)
Okolica: Barrio Gòtico (Barri Gòtic)
Okolica: Barrio Gòtico (Barri Gòtic)
Zrecenzowano 9 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Po prostu rewelacyjna pizza. Bardzo mały lokal, trzeba czekać, ale warto spróbować. Nawet na wynos. Właściciel jest z Neapolu co wiele wyjaśnia ;)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 826pawe_n

Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza jedna z lepszych jakie jadłem. Niejedna pizzeria we Włoszech mogła by pozazdrościć takiego kucharza!

Stosunek ceny do jakości rewelacyjny!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, maciejz993
Zrecenzowano 7 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza najlepsza jaką jadłem. Ceny przystępne, atmosfera doskonała. Pozdrowienia z Polski dla prawdziwego mistrza!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, andrzej_698
Zrecenzowano 20 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Prawdziwa pizza jak w Neapolu! Świetne składniki i smak. Przypomniałem sobie Neapol. Cena przystępna. Na pewno poleciłbym każdemu kto ma ochotę na pizze w Barcelonie.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, sebastiankV5298RA
Zrecenzowano 27 października 2018 z urządzeń przenośnych

Super obsługa, niskie ceny. Bardzo smaczna pizza neapolitańska. Polecam!!! The best Neapolitan pizza in the centre of Barcelona!!!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Lena W

Pizzeria Da Nanni Barcelona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w Pizzeria Da Nanni Barcelona? Podziel się wrażeniami!