“Zły wybór”
Itapa Boqueria — recenzja

Itapa Boqueria
Nr 8 647 wśród 12 118 Restauracje (Barcelona)
Okolica: El Raval
Okolica: El Raval
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Słaba jakość, bagietki czerstwe, jedzenie mocno poniżej średniej, brudno, obsługa pozostawia wiele do życzenia. Sangria droższa od jedzenia. Kelner przyniósł 2 butelki wody nie pytając się nas czy chcemy, oczywiście na koniec znalazły się one na rachunku. Nie polecam tego miejsca, można w tej cenie znaleźć wiele lepszych restauracji w okolicy.

Dziękujemy, dzik_pol

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Masakra. Nigdy więcej. Liczyliśmy na dobrą paelee, a wychodzimy z niesmakiem. 240 złoty przepada a my jesteśmy zawiedzieni.

Dziękujemy, Patrycja B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gaftholding, Public Relations Manager, Itapa BoqueriaOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Dear Guest,

We are sorry to hear that you had a negative experience and appreciate you taking the time to provide feedback. Itapa boqueria takes reviews very seriously as it is our priority to ensure all guests receive an outstanding dining experience, while in a safe and welcoming environment.

Zrecenzowano 13 lutego 2019

Niby ta sama sieć a jednak inne, nawet w bliskiej odległości, są znacznie lepsze.
W porównaniu z innymi podają niesmaczną sangrię.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Maja A
Zrecenzowano 27 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Nic specjalnego, niemila obsługa, nie polecam. Jest dużo więcej ciekawszych opcji w mieście. Naprawdę nie polecam

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Michał M
Zrecenzowano 5 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Najgorsza restauracja w ktorej jadłam w życiu!!!! Jedzenie okropne, obsługa niemiła! Wciskają napoje po 7 euro gdzie w karcie mozna kupic za 3.60!!!!!! Nie polecam

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, NataliaP876

Itapa Boqueria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w Itapa Boqueria? Podziel się wrażeniami!