“Straszne miejsce .....”

Catalunya Restaurant
Reserve a table
śr., 25.11
20:00
Nr 470 wśród 10 617 Restauracje (Barcelona)
Okolica: El Congrés i els Indians
Okolica: El Congrés i els Indians
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta zaczęła się od tego że nie chciano nam podać karty z napojami.... jak byśmy prosili złoto na talerzu.
Na przystawkę tapas 5 różnych rodzaju na jednym talerzu. Na ziemniakach sztuczny sos z paczki, pozostałe elementy wykąpane wręcz w oleju.... w zasadzie całość prawie oddaliśmy.... paellas z kurczakiem straszna - zalana olejem, kelner twierdzi że wszystko z nią w porządku... nie polecamy - jedzenie okropne, obsługa nieprzyjemna, szkoda czasu, pieniędzy i negatywnych wspomnień z miejsca jakim jest Barcelona.... wyszliśmy głodni....

1  Dziękujemy, SzymonJan

Zrecenzowano 28 lipca 2019

Bradzo fajna operta 5 przystawek + paella + sangria za cenę niższą niż w sąsiednich lokalach. Polecam paella czarny ryż.

Dziękujemy, 983paulina_
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Fajne jedzenie dobrze jest dobrze robią, pozdrawiam chłopaków z Rybnika niech to się kręci fajna sangria pyszne jedzenie

Dziękujemy, 240_ukaszk
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Paella bardzo smakowita, przystępna cena co do dania dnia, w którym znajdują się zarówno przystawki (5 rodzajów) jak i danie główne oraz drink w jednej cenie. Polecam.

Dziękujemy, Jakub S
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Super restauracja ze swietnym daniem dnia. Paella bardzo samkowita, tapas swietne i bardzo mila obsluga

Dziękujemy, Michał W

Catalunya Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w Catalunya Restaurant? Podziel się wrażeniami!