“Polecamy”

Catalonia Restaurant
Zarezerwuj stolik
wt., 16.07
20:00
Nr 360 wśród 11 850 Restauracje (Barcelona)
Okolica: Barrio Gòtico (Barri Gòtic)
Okolica: Barrio Gòtico (Barri Gòtic)
Zrecenzowano 10 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Rozsądne ceny. Kelner Jassi bardzo uprzejmy. Również osoby, które zapraszają na zewnątrz dają rzetelne informacje.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Magdalena M

Zrecenzowano 28 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa szczególnie Jassi, posiadają menu del dia, duże porcje. Można spokojnie się najeść za dobrą cenę

1  Dziękujemy, Kasia O
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie super atmosfera i miła obsługa szczególnie Jassi bardzo polecamy pyszna paella dla dwojga spokojnie można się najeść za dobrą cene:D

Dziękujemy, Aleksandra K
Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówione tutaj Paella i Tapas okazały się być bardzo smaczne. Gorąco polecam, jeżeli jesteś zdecydowany/a zjeść dobry, ciepły posiłek w nie za wysokiej cenie :)

Dziękujemy, radeon2018
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiłam przypadkiem i niestety bardzo się rozczarowałam. Menu del dia smaczne, ale bez szału.. Niestety nie dostałam deseru który miał być w cenie. Kelner dosłownie wymusił napiwek.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, agnieszkag375

Catalonia Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w Catalonia Restaurant? Podziel się wrażeniami!