“Warto wdepnac”
NBA Cafe Barcelona — recenzja

NBA Cafe Barcelona
Zamów online
Nr 531 wśród 11 854 Restauracje (Barcelona)
Okolica: El Raval
Okolica: El Raval
Zrecenzowano 20 maja 2019

Ciekawy wystroj duzo wiszacych na scianach koszulek gwiazd NBA , mila obsluga , lokalizacja w samym centrum Las Ramblas. Jedzenie smaczne i cenowo tez nie jest zle wiec dla fanow NBA super doswiadczenie

Dziękujemy, Nomad40305031767

Zrecenzowano 26 września 2018

Obsluga swietna.jedzenie przepyszneSwietny charakterCzemu co namniej 100 znakow, skoro chce sie tylko napisac kilka najwazniejszych rzeczy!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z restauracją
Dziękujemy, magdakasprzak70
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NBA CAFE B, Brand Manager, NBA Cafe BarcelonaOdpowiedź udzielona 26 września 2018

Good afternoon,
Thank you for visiting us and your comments.
We are glad to know that you enjoyed the experience, our food and the treatment and service received.
Hope to see you again on your next visit to Barcelona!

Zrecenzowano 24 sierpnia 2018

NBA cafe jak sama nazwa mówi jest to restauracja zrobiona w stylu amerykańskim. Na samym wejściu przywitała nas uśmiechnięta dziewczyna, która rzuciła nam piłkę do kosza i prowadząc do stolika prosiła aby ją kozłować. Następnie przejęła nas bardzo sympatyczna obsługa. Jak na amerykańską knajpe przystało większość dań jest właśnie tej kuchni poczynając od przystawek, a kończąc na deserach.. a co więcej napoje są z niekończącą się dolewką! Miłym zaskoczeniem restauracji była FUN KAMERKA, która w czasie pobytu przy znanej melodii z meczów w stanach zjednoczonych, wyświetla na bilboardzie przypadkową pare, a cała sala kelnerów i barmanów krzyczą KISS KISS KISS- tak, razem z chłopakiem zostaliśmy przyłapani :). Wystrój NBA cafe tętni koszykówką amerykańską, jedzenie jest przepyszne, drinki świetne, a atmosfera rewelacyjna. W ciągu 7 dni, ostatnie 3 jedliśmy tylko tam. Gorąco polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z restauracją
Dziękujemy, globtroterka_oliwia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NBA CAFE B, Brand Manager, NBA Cafe BarcelonaOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2018

Good Morning,
thank you for visiting us and your comments.
We are happy to know that you enjoyed the experience, the NBA decoration and atmosphere, our food and the treatment and service received.
Hope to see you back on your next visit to Barcelona!

Zrecenzowano 16 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super klimatyczne miejsce na odpoczynek przy okazji spaceru po Rampli. Gratka dla miłośników koszykówki i NBA. To jest klub, pub, restauracja czyli wszystko w jednym. Lokal jest ogromny a drinki bardzo dobre. Polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, MarGPaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NBA CAFÉ B, Brand Manager, NBA Cafe BarcelonaOdpowiedź udzielona 17 kwietnia 2018

Good Morning,
Thank you for visiting us and your comments.
We celebrate that you enjoyed the experience, the NBA decoration and atmosphere.
Hope to see you back on your next visit to Barcelona!

Zrecenzowano 10 maja 2017

Kolejne przypadkowe miejsce wybrane przez moją psipsiołkę
Urzekł ją niebieski kolor okien
Nie jadłyśmy wiec nie wiem nic na temat jedzonka
Ale drinki tylko wyglądają ładnie a smakują jak skruszony lód i jeszcze te ceny jak na Batorym
Ale są i plusy bardzo miła obsługa

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, agnes291980
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NBA CAFE B, Brand Manager, NBA Cafe BarcelonaOdpowiedź udzielona 16 maja 2017

Good afternoon Agnes,
Thank you very much for visiting us.
We are glad to hear that you enjoyed the experience.
Best regards!

NBA Cafe Barcelona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w NBA Cafe Barcelona? Podziel się wrażeniami!