“Smacznie i tanio.”
Teddy's Barcelona — recenzja

Teddy's Barcelona
Nr 7 wśród 11 854 Restauracje (Barcelona)
Okolica: El Raval
Okolica: El Raval
Zrecenzowano 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczny właściciel do którego miło się wraca. Wszystko robione ze świeżych składników, bardzo smaczne. Duży plus za godziny otwarcia (brak przerwy na siestę). Polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 519tomaszp

Zrecenzowano 20 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, tanio. Tylko 3 miejsca siedzące i spory czas oczekiwania. Miła obsługa. Jedzenie raczej na wynos. Generalnie pozytywnie

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 364arek_
Zrecenzowano 18 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre miejsce, jeżeli chcesz zjeść szybko i tanio. Świeże składniki = bardzo dobre jedzenie. Za 10€ zjedliśmy 2 dobre wrapy z kurczakiem i warzywami. Jest też opcja dla wegetarian - samewarzywa lub na słodko np nutella i banan ;) Ps Jak na lokal nr 3 polecany przez tą apke trochę się zawiodłem wnętrzem ale mimo wszystko polecam!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Tr4veler87
Zrecenzowano 29 września 2018 z urządzeń przenośnych

Świeżość , jakość, autentyczność i miłość do jedzenia. Takie cechy sprawiają że każdy wyjdzie z Teddy's zadowolony.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, grzegorzw928
Zrecenzowano 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie w dobrej cenie! Właściciel jest pasjonatem, jest zaangażowany i bardzo dobrze dobiera składniki - pszenny placek z wołowiną, hummusem, mięta, cytryną, warzywami i autorską przyprawą. Znajdą się też wege opcje. Warto odwiedzić to miejsce :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Dorota S

Teddy's Barcelona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Barcelona, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w Teddy's Barcelona? Podziel się wrażeniami!