“Dobre jedzenie”
La Marea — recenzja

La Marea
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 15 grudnia 2018

Zamówiliśmy kurczaka i doradę, obie porcje z papas arrugadas, do tego surówka z papryki, sosy. Oprócz tego lokalne wino białe i barraquito. Jedzenie smaczne, obsługa bardzo dobra, kawa podana w dużych szklankach - super sprawa. Czysta toaleta.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Konrad W

Zrecenzowano 21 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zanim podszedl do nas kelner z zamowieniem minelo dovre 15 minut. Potem na jedzenie ktorym byly ziemniaczki i kurczak czekalismy dobre 45 minut. Ziemniaki przesolone.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, gustawr2014
Zrecenzowano 10 kwietnia 2017

Wspaniała zupa rybna, dobre owoce morza, duży wybór drinków i przyjemna obsługa. Również inne hiszpańskie dania np mięsne bardzo smaczne. Miłe miejsce na szybki lunch jak również dobrą kolację z przyjaciółmi. Duży wybór deserów.

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, Tomasz Z
Zrecenzowano 12 sierpnia 2016

Reklamują się jako "Restaurante de cocina creativa", ale to zwykła pizzeria + nudne dania z kurczaka + 2 telewizory. Pizza jak ze sklepu - z trudem jadalna. Klimat żaden, obok głośna ulica i jeszcze głośniejszy rynek. Omijać szerokim łukiem.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Grzech
Zrecenzowano 10 marca 2016

Pyszna paella z owocami morza. Bardzo dobrze zrobona. Najlepsze krewetki jakie jadłem do tej pory. Kawałki rybki w środku. Miła obsługa. Typowa restauracja. Polecam

Termin wizyty: marzec 2016
Dziękujemy, enter2510

La Marea — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Puerto de la Cruz, Teneryfa

Byłeś(-aś) w La Marea? Podziel się wrażeniami!