“Super!”
Rosa Negra — recenzja

Rosa Negra
Zrecenzowano 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy, smaczne i niedrogie jedzenie, bardzo miła obsługa. Zamówiliśmy grillowane krewetki, kanaryjskie ziemniaki oraz sałatkę z tuńczykiem na przystawkę - wszystkie pozycje jak najbardziej na plus. Na główne danie zamówiliśmy rybę z Kanaryjskimi ziemniakami i sosem mojo. Do tego otrzymaliśmy na czas oczekiwania chrupiące, ciepłe pieczywo z zielonym sosem czosnkowym (za dopłatą 1 euro). Spróbowaliśmy również Dorady i kawy barraquito z alkoholem - była pyszna! Za przystawki, dania główne, kawy i piwa dla 4 osób rachunek wyszedł około 70 euro. Było naprawdę smacznie i miło :)

Dziękujemy, Joanna_GlLdz

Zrecenzowano 20 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z chłopakiem na obiad, jedzenie bardzo dobre,w rozsądnych cenach jak na Puerto,jedliśmy paellę i sauidsy, jednak paella bardziej przypadła nam do gustu. Miła obsługa, ceny ok, polecamy

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Andzia1595
Zrecenzowano 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam spróbować serwowanego tam dorsza-jest przepyszny! Z tapas zamówilismy omlet po kanaryjsku, który także był smaczny i dobrze przyrządzony.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Anna J
Zrecenzowano 26 września 2018

Obsługa szybka, sprawna i bardzo miła. Jedzenie przepyszne i ceny też są bardzo przystępne. W 100% polecam to miejsce!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, pudelosha
Zrecenzowano 20 września 2018

No najprawdopodobniej numer 1 w trakcie naszego wyjazdu. Jedzenie super, w szczególności paella zrobiła na nas ogromne wrażenie, chociaż tapas również niczego sobie:) Obsługa super pomocna, z poczuciem humoru. Cenowo podobnie jak przyległe lokale tapas(4-8 Eur); zestaw paella (dla 2 osób) + 1l sangria 29 Eur. Można się również napić kawy barrquito (regionalnej), która jest bardzo smaczna. Jedno co zdziwiło w soboty i w niedziele mają nieczynne, ale w ogóle to nie jest problemem:)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mateuszjasikowski

Rosa Negra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Puerto de la Cruz, Teneryfa

Byłeś(-aś) w Rosa Negra? Podziel się wrażeniami!