“Polecam!”

Bar El Camino
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny tapas,polecam z całego serca.
Obsługa sympatyczna,ceny dobre, lokalizacja spokojna i bez zgiełku.

Dziękujemy, 368dawidh

Zrecenzowano 2 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpka na uboczu, ale warto zajrzeć. Pyszne mix tapas za około 20 euro, porcja na 2 osoby. Świetny właściciel i obsługa.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, konar89
Zrecenzowano 8 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal ładny, dojście z miasta fatalne. Jedzenie ciekawie podane, chodź mięso twarde - wszystko podgrzewane w mikrofali. Nie tego się spodziewałem.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, danielnykiel
Zrecenzowano 6 listopada 2018

Byliśmy tam tylko na barraquito (polecano jako najlepsze w okolicy i tak było rzeczywiście), ale wszystko tam pozostawiło w nas niesamowite wrażenia! Obserwowaliśmy poczynania obsługi, zwinność tych panów - wszystko przygotowywali na oczach gości. Bardzo kontaktowy personel, bardzo entuzjastycznie nastawiony do klientów różnych narodowości.
Miejsce trochę schowane, w dość ustronnym miejscu, ale naprawdę warto się tam wybrać!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, rena e
Zrecenzowano 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie w klimatycznej lokacji. Obsługa bardzo przyjazna. Wstąpcie na tapas, my mieliśmy z mięsem ale są też opcje wege.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 572kamilp

Bar El Camino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Puerto de la Cruz, Teneryfa

Byłeś(-aś) w Bar El Camino? Podziel się wrażeniami!