“Warto”

Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 27 października 2018 z urządzeń przenośnych

Daje 5 i mówię ze warto!
W ciągu wyjazdu jadłem tu kilka razy dobre owoce morza, duże porcje (dla głodomorów) super obsługa!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 481damiann

Zrecenzowano 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna paella zamówiliśmy paellę dla 4 osob (koszt: 40€) i nie daliśmy rady zjeść;) Lokal godny polecenia!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, michalnesa
Zrecenzowano 20 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne, proste i świeże jedzenie. Urokliwa lokalizacja, bez turystycznego zgiełku. Ceny umiarkowane.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, el l
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: maru61, Propietario, Casa MikaOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2018

Thank you

Zrecenzowano 3 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Niech Was nie zmyli lokalizacja: niby bardzo blisko nachalnie turystycznej Calle Puerto Viejo ale uliczka jest prawdziwą oazą spokoju! Dużo zieleni, ładne fasady domów, kameralny klimat. Antidotum na zgiełk w popularnej dzielnicy.
Jedzenie pyszne. Autentycznie lokalne, bez udziwnień. Przemiła obsługa, widać że to rodzinna restauracja, prowadzona z zamiłowaniem. Polecam zdać się na rekomendację obslugi w kwestii wyboru dań. My się nie zawiedliśmy!

Termin wizyty: listopad 2016
1  Dziękujemy, Jacek J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CasaMika, Propietario, Casa MikaOdpowiedź udzielona 5 listopada 2016

Thank Jacek.

Zrecenzowano 17 października 2016 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tutaj przez przypadek ale było warto. Zamówiliśmy ośmiornice i kalmary i śmiało mogę powiedzieć ze ośmiornica była najlepsza jaka jadłem w życiu. Na deser zamówiliśmy ciasto czekoladowe z lodami i tez mogę powiedzieć ze było to jedno z lepszych jakie jadłem. Obsługa bardzo miła. Ceny bardzo niskie jak na Teneryfę.

Termin wizyty: październik 2016
1  Dziękujemy, Paweł Ż
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: maru61, Propietario, Casa MikaOdpowiedź udzielona 21 października 2016

Thank you very much.

Casa Mika — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Puerto de la Cruz, Teneryfa

Byłeś(-aś) w Casa Mika? Podziel się wrażeniami!