Hotel ok dla ludzi mało wymagających, nie chcących spędzić wakacji w hotelu nad basenem. Położenie hotelu 20 min od plaży (pod górkę). Jedzenie to największy minus, bardzo monotonne. Największym plusem jest położenie, a dokładnie miasto - piękne, dużo się dzieje, można poczuć klimat życia na Teneryfie.

Dziękujemy, GlobeTrotting824279
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GlobalesAcuario, Director de Relaciones con Clientes, Globales AcuarioOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

drogi kliencie
Dziękujemy bardzo za poświęcenie części czasu na przesłanie nam opinii na temat pobytu w naszym hotelu. Cieszymy się, że mogłeś cieszyć się uprzywilejowanym środowiskiem, w którym znajduje się nasz hotel. Chcielibyśmy poinformować, że jedzenie w naszym bufecie zmienia się codziennie, aby nie powtarzać posiłku z poprzedniego dnia, żałujemy, że nie dożyliśmy Oczekiwania w tym aspekcie. Poinformujemy odpowiedni dział o wprowadzeniu ulepszeń do posiłków dostępnych w naszym bufecie. Serdecznie pozdrawiamy z działu kontroli jakości Hoteles Globales.

Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w hotelu uważam za nieudany, jedzenie codziennie takie samo brak urozmaicen. Wiem że hotel ma niskie ceny ale nawet za taką cenę jedzenie jest słabe. W pokojach jest brudno, nie jest sprzątane przez cały pobyt tylko wymienia worek na śmieci. Hotel jest bardzo daleko od centrum jak ktoś nie wynajmuje auta to ma spacer 35 min. O 22 nie uswiadczysz już alkoholu bo wszystko zamknięte. Jak ktoś dużo zwiedza to może się przespać ale napewno nie jest to hotel do relaxu i spędzania w nim czasu. Nie polecam

Dziękujemy, MartaF2349
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GlobalesAcuario, Director de Relaciones con Clientes, Globales AcuarioOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Drogi Kliencie
Dziękujemy za poświęcenie części cennego czasu na podzielenie się oceną pobytu w naszym hotelu. Bardzo nam przykro, że nie sprostaliśmy Twoim oczekiwaniom, chcemy powiedzieć, że jesteśmy 1,5 km od centrum miasta, czyli około piętnastu minut pieszo, w każdym razie istnieją bardzo regularne linie transportu publicznego, które zbliżają cię do centrum w w tylnej części hotelu znajduje się przystanek. Posiłki podawane w naszej kolacji w formie bufetu zmieniają się codziennie, więc jedzenie nie jest powtarzane w żadnym dniu tygodnia. Serdecznie pozdrawiamy z działu kontroli jakości Hoteles Globales.

Zrecenzowano: 1 września 2019

Plusy: Jedzenie, obsługa, jakość do ceny.
Minusy: Lokalizacja, pokój, budynek, udogodnienia.

Ładny przód hotelu, choć niestety dostanie się tylnym wejściem (przy którym zatrzymują się autokary transferowe) jest trudne, ponieważ nie ma oznaczeń i nie masz pewności, że ktoś otworzy ci drzwi.

Lokalizacja średnia, bo do wszystkiego musisz przejść spory kawałek. Autobusy blisko, ale to kosztuje dodatkowo. Nocą spory hałas. Nawet po 1 w nocy słychać karaoke (prawdopodobnie z pobliskiego baru). Ładny widok z hotelu i z okna.

Telewizja, radio na płaskim telewizorze. Wi-Fi w porządku.
Basen na górze mały i głęboki. Dostępne leżaki i parasole. Bar nieczynny.

Pokoje różnią się w zależności od budynku. Nasz pokój w budynku A był w bardzo złym stanie.

Personel jest bardzo uprzejmy, choć słabo zna angielski. Na wszelkie prośby reagowali natychmiast. Po zmianie pokoju na inny w budynku B było już OK.

Sprzątanie odbywa się codziennie, nie w całym pokoju i niezbyt dokładnie. Ogólnie dość czysto. Koszt nocy w pokoju nie jest wygórowany.

Jedzenia jest dużo i jest ono przepyszne, świeże, zróżnicowane, daje możliwość spróbowania lokalnych potraw.

Atmosfera spokojna, można poczuć się komfortowo. Kelnerzy są bardzo pomocni.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam odnowiony budynek.
1  Dziękujemy, BogdanAcuario
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GlobalesAcuario, Director de Relaciones con Clientes, Globales AcuarioOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Dear Customer
First of all we want to thank you for sharing your assessment of your experience in our hotel, we are glad that you highlight the hotel service, attention, quality of food. We want to inform you that our hotel is in a relatively remote area of ​​the center, to reach the promenade it takes about 15 minutes to arrive, there is a distance of 1.5 km, there are regular bus lines that bring our customers closer to the center, and taxis are not expensive since the distance from the center is not very far away, taking into account the oreography of the island we know that the return on foot is hard. The area in which the hotel is located is a very quiet and It is not usual to hear noise or music late in the morning it is very likely that your stay has coincided with the festivities of the town that is located at the back of the hotel, we regret the moloesties you have suffered for this reason. Thank you for choosing us, receive a cordial greeting from the quality control department of global hotels

Zrecenzowano: 5 października 2018

Osoby dla których wakacje oznaczają leżenie z drinkiem na leżaku mogą być rozczarowane. Hotel można za to śmiało polecić chcącym eksplorować wyspę i lubiącym ruch. Dzięki temu, że leży na uboczu, nie ma problemów ze znalezieniem miejsca do zaparkowania wynajętego samochodu. Wieczorami jest dosyć cicho i można zasnąć na przykład po całym dniu w górach ;) Obiekt jest czysty, zadbany, z miłą obsługą i ładnym widokiem. Nasz pokój był mały, ale schludny. Jedzenie smaczne, urozmaicone, obsługa stołówki bardzo sympatyczna. Serwis sprzątający rzadko dostarczał mydło, szampon i papier toaletowy.
Dużym minusem jest WIFI (słaby zasięg, ograniczony czas). W dzisiejszych czasach darmowy, nielimitowany dostęp do Internetu dla gości powinien być czymś oczywistym.
Ogólnie miejsce ciche i przyjemne, bardzo dobre jako baza wypadowa dla aktywnych,

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, RemekP1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hoteles-Globales, Director de Relaciones Públicas, Globales AcuarioOdpowiedź udzielona 14 października 2018

drogi klient.
Bardzo dziękujemy za przesłanie nam pozytywnej oceny pobytu w naszym hotelu, co zachęca nas do dalszej pracy nad poprawą każdego dnia, jak mówisz, nasz hotel znajduje się w spokojnej okolicy, zaledwie piętnaście minut spacerem od centrum miasta, Cieszymy się, że mogłeś cieszyć się uprzywilejowanym otoczeniem, w którym znajduje się nasz zakład, na koncie Wi-Fi informuję, że jak mówisz, jest to bezpłatna godzina na urządzenie, ale mamy bardzo atrakcyjne oferty, aby nasi klienci mogli cieszyć się połączeniem wiffi bez ograniczeń i po atrakcyjnej cenie, dziękuję bardzo za wybranie nas. Otrzymaj serdeczne pozdrowienia od działu kontroli jakości hoteli globalnych.

Zrecenzowano: 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Nie spodziewaliśmy się dużo po hotelu 2 gwiazdkowym, jednak i tak się rozczarowaliśmy. Łazienka rodem z PRL. Najgorsze jest to ze brudna. Wanna niedoczyszczona i obdrapana.
Codzienne sprzątanie tez jest jakimś żartem. Przez 2 tygodnie pobytu nasza pościel została zmieniona tylko raz ( w recepcji zapewniają ze robią to co 3 dni) a pokój nigdy nie został nawet zamieciony. Jedyne co to codzienna wymiana ręczników w razie potrzeby i ścielenie łóżka.
Z dobrych stron to chyba tylko uśmiechnięty personel i prawie zawsze życzliwi kelnerzy.

Jeżeli chcecie odpocząć w czystości to polecam poszukać czegoś innego.
Nie polecamy.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Magda J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hoteles-Globales, responsable calidad , Globales AcuarioOdpowiedź udzielona 24 września 2018

Droga Magda

Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na wyrażenie opinii o swoim pobycie u nas.
Żałujemy, że nasz hotel nie spełnił twoich oczekiwań, co mówi nam o czystości i zmianach pościeli, otworzymy śledztwo, aby dowiedzieć się, co mogło się stać i jeśli konieczne jest sprostowanie, zrobimy to
W Hoteles Globales zależy nam bardzo na opiniach naszych klientów, ponieważ dzięki niemu wiemy, jakie aspekty musimy poprawić.
Będziemy nadal pracować nad poprawą.
Pozdrowienia od działu odpowiedzialnego za jakość Globales