Puerto de la Cruz
Zrecenzowano: 5 października 2018

Osoby dla których wakacje oznaczają leżenie z drinkiem na leżaku mogą być rozczarowane. Hotel można za to śmiało polecić chcącym eksplorować wyspę i lubiącym ruch. Dzięki temu, że leży na uboczu, nie ma problemów ze znalezieniem miejsca do zaparkowania wynajętego samochodu. Wieczorami jest dosyć cicho i można zasnąć na przykład po całym dniu w górach ;) Obiekt jest czysty, zadbany, z miłą obsługą i ładnym widokiem. Nasz pokój był mały, ale schludny. Jedzenie smaczne, urozmaicone, obsługa stołówki bardzo sympatyczna. Serwis sprzątający rzadko dostarczał mydło, szampon i papier toaletowy.
Dużym minusem jest WIFI (słaby zasięg, ograniczony czas). W dzisiejszych czasach darmowy, nielimitowany dostęp do Internetu dla gości powinien być czymś oczywistym.
Ogólnie miejsce ciche i przyjemne, bardzo dobre jako baza wypadowa dla aktywnych,

Dziękujemy, RemekP1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hoteles-Globales, Director de Relaciones Públicas, Globales AcuarioOdpowiedź udzielona 14 października 2018

drogi klient.
Bardzo dziękujemy za przesłanie nam pozytywnej oceny pobytu w naszym hotelu, co zachęca nas do dalszej pracy nad poprawą każdego dnia, jak mówisz, nasz hotel znajduje się w spokojnej okolicy, zaledwie piętnaście minut spacerem od centrum miasta, Cieszymy się, że mogłeś cieszyć się uprzywilejowanym otoczeniem, w którym znajduje się nasz zakład, na koncie Wi-Fi informuję, że jak mówisz, jest to bezpłatna godzina na urządzenie, ale mamy bardzo atrakcyjne oferty, aby nasi klienci mogli cieszyć się połączeniem wiffi bez ograniczeń i po atrakcyjnej cenie, dziękuję bardzo za wybranie nas. Otrzymaj serdeczne pozdrowienia od działu kontroli jakości hoteli globalnych.

Zrecenzowano: 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Nie spodziewaliśmy się dużo po hotelu 2 gwiazdkowym, jednak i tak się rozczarowaliśmy. Łazienka rodem z PRL. Najgorsze jest to ze brudna. Wanna niedoczyszczona i obdrapana.
Codzienne sprzątanie tez jest jakimś żartem. Przez 2 tygodnie pobytu nasza pościel została zmieniona tylko raz ( w recepcji zapewniają ze robią to co 3 dni) a pokój nigdy nie został nawet zamieciony. Jedyne co to codzienna wymiana ręczników w razie potrzeby i ścielenie łóżka.
Z dobrych stron to chyba tylko uśmiechnięty personel i prawie zawsze życzliwi kelnerzy.

Jeżeli chcecie odpocząć w czystości to polecam poszukać czegoś innego.
Nie polecamy.

Dziękujemy, Magda J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hoteles-Globales, responsable calidad , Globales AcuarioOdpowiedź udzielona 24 września 2018

Droga Magda

Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na wyrażenie opinii o swoim pobycie u nas.
Żałujemy, że nasz hotel nie spełnił twoich oczekiwań, co mówi nam o czystości i zmianach pościeli, otworzymy śledztwo, aby dowiedzieć się, co mogło się stać i jeśli konieczne jest sprostowanie, zrobimy to
W Hoteles Globales zależy nam bardzo na opiniach naszych klientów, ponieważ dzięki niemu wiemy, jakie aspekty musimy poprawić.
Będziemy nadal pracować nad poprawą.
Pozdrowienia od działu odpowiedzialnego za jakość Globales

Zrecenzowano: 19 września 2018

W hotelu byłam na początku września 2018, oceniam go jako świetną bazę wypadową do zwiedzania wyspy. Potraktowałam hotel jako miejsce do noclegu, nie szukałam wygód na miarę pięcio-gwiazdkowych hoteli, więc nie błam rozczarowana. Pojechałam nastawiona na zwiedzanie wynajętym samochodem (blisko wyjazd na autostradę). Pokoje i łazienka są małe (można trafić na wannę lub prysznic), ale sprzątane. Jako, że hotel jest wysoko położony z tarasu roztacza się ładny widok, widać zarówno El Teide, miasteczko jak i ocean (20 minut pieszo do trzech plaż w pobliżu starówki). Personel bardzo pomocny. Jeśli chodzi o wyżywienie to śniadania głównie angielskie, obiadokolacje bardziej różnorodne. Kelnerzy bardzo uprzejmi. Bar zamykany o 21.30 w związku z tym, że wokół hotelu znajdują się prywatne zabudowania. Dlatego też wieczorem można bez problemu zrelaksować się w ciszy na tarasie. W pobliżu znajdują się sklepy i bary z jedzeniem. Generalnie hotel jest idealną bazą wypadową na zwiedzanie wyspy.

Dziękujemy, MariolaH23
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelesGlobales, Director de Relaciones con Clientes, Globales AcuarioOdpowiedź udzielona 20 września 2018

drogi klient, dziękuję bardzo za przesłanie nam oceny pobytu u nas, cieszymy się, że mogłeś cieszyć się uprzywilejowanym otoczeniem, w którym znajduje się nasz hotel, gdzie łatwo jest cieszyć się ciszą i spokojem zaledwie piętnaście minut spacerem od w centrum miasta, jesteśmy także dumni, że nasza usługa sprawiła, że czuli się jak u siebie w domu, ponieważ to jest nasz główny cel, otrzymujemy ciepłe powitanie od działu obsługi klienta Hoteles Globales

Zrecenzowano: 15 września 2018

Pobyt w tym hotelu wywołuje bardzo skrajne opinie. Ogólnie , jako że jest to hotel 2-gwiazdkowy z żoną nie nastawialiśmy się na fajerwerki. Po wejściu do pokoju , pomyślałem, że nie jest źle, łazienka mogła być lepsza (głęboki PRL), ale do przeżycia. Wyjście na balkon... No, jako że pokój w jakimś podpiwniczeniu , no to nasz balkon był drugim wyjściem z pokoju. Mieliśmy wyjście ewakuacyjne:). Ekipa sprzątająca była praktycznie codziennie (głównie do łazienki i w zasadzie jedynie do wyniesienia śmieci). Minusem było to że nie zamiatali, a wracając z plaż, często się przynosiło piasek. Wymienili nam raz ręcznik- no w sumie chyba nikt w domu codziennie nie wymienia, więc i tak spoko. Jedzenie bardzo średnie, takie do przeżycia. Jedzenie typowo kontynentalne ( jajka, kiełbaski, jajecznica, wędliny, sery, coś słodkiego), obiadokolacje - mały wybór zawsze jakaś ryba i jakieś mięso, lecz ryby dużo lepiej przyrządzone. Napoje do kolacji są dodatkowo płatne. Kelnerzy bardzo sympatycznie i uśmiechnięci. Tak samo z recepcją. Hotel położony na dużym wzniesieniu, więc ludzie mało aktywni nie powinni brać go pod uwagę. Ok. 2 km do plaży i do centrum, więc dwukrotny taki spacerek w ciągu dnia, może co niektórym dać w kość. Ale kto bogatemu zabroni, są taksówki, które mogą zawsze zawieźć:) Miasteczko bardzo urokliwe z przepięknym widokiem na ocean oraz wulkan. Ogólnie z żoną jesteśmy zadowoleni z wyjazdu, owszem są mankamenty, ale tak jak mówiłem w hotelu 2-gwiazdkowym nie ma się co spodziewać, że będziesz miał pokój z widokiem na ocean na ogromnym tarasie i 16 propozycji dań na śniadanie i kolację:)

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, mateuszjasikowski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelesGlobales, Director de Relaciones con Clientes, Globales AcuarioOdpowiedź udzielona 15 września 2018

drogi klient.

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas poświęcony na podzielenie się swoją opinią na temat pobytu w naszym hotelu, zwracamy uwagę na negatywne aspekty, o których wspominasz w swoim komentarzu, dotyczące sprzątania, które informujemy, że odbywa się to codziennie, a także zmiany Ręczniki zainicjujemy dochodzenie, aby wyjaśnić, że mogło się to wydarzyć, aby nie zostało przeprowadzone czyszczenie.
Cieszymy się, że mogłeś cieszyć się otoczeniem, w którym znajduje się hotel, a także jego spektakularnymi widokami, informujemy również, że oprócz taksówek istnieją dość regularne linie autobusowe komunikacji miejskiej, które nasi klienci docierają do centrum i przynoszą je z powrotem do przystanku, który istnieje kilka metrów od tylnego wejścia do hotelu. Cieszymy się, że nasi pracownicy sprawili, że czujesz się jak u siebie w domu, otrzymasz ciepłe powitanie od działu obsługi klienta Hoteles Globales.

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Hotel w którym pokoje które Wam przydzielają DIAMETRALNIE się od siebie różnią - my początkowo dostaliśmy jeden z najgorszych o najnizszym standardzie - w przybudówce do hotelu do której przechodziło się wąskim "mostkiem"- pokój tragedia choć nocowałam juz w wielu hotelach niskobudżetowych - rozpadająca sie wanna, sufit w pokoju zrobiony z podzirawionych kafelek(?), zamiast stołu wmurowane w ścianę biurko z cementu, balkon nie zamykający się wiec każdy z pokoju obok może sobie do was wejść. Zmienilismy pokój, dostalismy w głównym budynku, o niebo lepszy jednak po jednej nocy okazało się że wszędzie w tym pokoju są MRÓWKI. Pan z recepcji dał nam spray na mrówki, w hotelu sa one w wielu pokojach więc weźcie spray nawet jesli ich nie macie i wypsikajcie wszędzie aby nie przyszły. Tam wszyscy o nich wiedzą. Zmieniliśmy pokój po raz trzeci bo mrówki były nawet w łózku i nie było juz co psikać - ostatni pokój był okej. Ze zmiana pokojów obsługa nie robi problemów wiec to na plus, jednak musicie być stanowczy, bo czasami chca Was zbyc bo nikt w tych pokojach nie chce mieszkac. Jedzenie w hotelu średnie - śniadania dobre (jednak dzień w dzień to samo, bez żadnego dodatku więc co kto lubi, na obiad codziennie ryba, jako mięso do wyboru czesto dostawaliśmy szynkę w panierce i to miał być KOTLET - obiady SŁABE jednak urozmaicone), hotel jest bardzo wysoko w Puerto więc jak ktos lubi chodzić to bedzie okej jak nie to wybierzcie coś bliżej bo jak sie wraca z centrum często idzie się prawie pionowo w górę, w upale jest ciężko.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pytajcie o duże pokoje i te od wejścia głównego do hotelu - tam moze nie być mrówek
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, sylwia38
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelesGlobales, Director de Relaciones con Clientes, Globales AcuarioOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2018

Sylwia szacuje

Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu na ocenę Twojego pobytu.
przyjmujemy do wiadomości twoje komentarze i próbujemy je ulepszyć.
Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów. Chcielibyśmy Cię o tym poinformować Współpracujemy z firmą zajmującą się zwalczaniem szkodników i zdarzają się sytuacje, w których niektórzy klienci zostawiają żywność w pokoju, a fakt ten zwiększa wygląd mrówek i więcej w sezonie letnim
Pozdrowienia od działu obsługi klienta Hoteles Globales