Zrecenzowano: 18 stycznia 2019

jedzenie bardzo niesmaczne, obsluga bardzo chamska ktora robi ci laske zeby ci podac o co prosisz. Nie bylo co jesc tylko frytki i chleb bo reszta bez smaku. brak zabaw dla dzieci. Bardzo bylismy nie zadowoleni z tego hotelu. Okolica ladna

Termin pobytu: styczeń 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Discover22317249590
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ramon V, Community Manager, Hotel Diamante SuitesOdpowiedź udzielona 21 stycznia 2019

Drodzy Goście. Żałujemy, że jesteś rozczarowany naszym hotelem. Rozważymy twoje komentarze, aby kontynuować ulepszanie naszych usług. Dziękuję za Twoją opinię.

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pobyt zaliczamy do udanych.Hotel potrzebuje odświeżenia, ale ogólnie jest czysty. Pokoje duże i przestronne. Jedzenie bardzo dobre, personel bardzo przyjazny. Victor(kelner) bardzo sympatyczny.Animatorki bardzo miłe. Mini disco dla dzieci super. Minusem jest płatny internet.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Judith Bart N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ramon V, Community Manager, Hotel Diamante SuitesOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2018

Drogi kliencie Przyjmujemy do wiadomości twoje spostrzeżenia i dziękujemy za opinię na temat naszych usług. Cieszymy się, że podobały Ci się nasze obiekty i nasz program działań.

Zrecenzowano: 28 lipca 2017

hotel godny polecenia ,spokojna lokalizacja , menu urozmaicone , do plaży blisko ok 10 minut spacerem. hotel położony jest na wzgórzu i jak zejście na plażę nie sprawia problemu to z powrotem bywa różnie .

Termin pobytu: lipiec 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, bulipumpa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ramon V, Communtiy Manager, Hotel Diamante SuitesOdpowiedź udzielona 31 lipca 2017

Drogi Gościu. Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat Tripadvisor, i cieszymy się, że korzystaliście z pobytu w naszym hotelu. Mamy nadzieję powitać Państwa wkrótce.
Z poważaniem.

Zrecenzowano: 24 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel robi dobre pierwsze wrażenie. Przestronny hol, ładny widok za oknem, miła i fachowa obsługa w recepcji. Pokoje jednak czuć wilgocią- może to klimat - nie wiem. Łazienki trochę starawe i widać że potrzebują odświeżenia.
Dostaliśmy pokój od ulicy z widokiem na wulkan- nawet ładny ale rano bardzo głośno. Klimatyzacja słabo działała, wiec trzeba spać z otwartym oknem. A niestety od 7 rano jest straszny hałas. Za pokój z drugiej strony hotelu trzeba dopłacić 10€ za dobę !!!!
Pierwszy raz pojechałem na half board ( śniadanie i obiadokolacja) i odrazu pierwsze zdziwienie -za wodę do kolacji trzeba zapłacić, rozumiem wino, kawa, herbata ale woda - wydaje mi się że raczej powinna być do kolacji w standardzie w takim hotelu - nie wiem może się nie znam?!
Jedzenie smaczne, chociaż szału nie ma ale codziennie coś innego. Do dyspozycji dwie restauracje: główna oraz grillowa przy basenie - z czego ta druga na sześć dni pobytu otwarta była tylko raz!!! Może to jeszcze nie był sezon? Nie wiem -ale szkoda!
Blisko do plaży (10 min spacerkiem z 5-cio latkiem, wiec nie tak źle) i blisko do Loro park - a to duży plus.
Ogólnie, jeżeli więcej czasu spędzicie na plaży, zwiedzaniu czy w mieście a nie w hotelu, to nie ma co narzekać.

Termin pobytu: kwiecień 2017
1  Dziękujemy, 202pawe_r
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ramon V, Community Manager, Hotel Diamante SuitesOdpowiedź udzielona 26 kwietnia 2017

Drogi Gościu. Doceniamy Państwa opinie i cieszę się, że masz przyjemny pobyt. Wystarczy poinformować, że na Wyspach Kanaryjskich jest zwykle, że półpensjonat nie obejmuje napojów, a nawet wody. Przepraszamy za wszelkie niedogodności podczas pobytu.
Z poważaniem.

Zrecenzowano: 1 listopada 2016

Travili jsme zde se 2 detmi prijemnou dovolenou. Hotel neni u plaze,ma mensi bazen.
Na plaz se dostanete snadno pesky, je to pekna prochazka mestem a je to z kopecka.
Na hotelu jsme nejvice ocenili vynikajici hotelovou restauraci, opravdu nam moc chutnelo.

Termin pobytu: grudzień 2015
Dziękujemy, Jan M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ramon V, Community Manager, Hotel Diamante SuitesOdpowiedź udzielona 2 listopada 2016

Vážení hosté. Děkuji vám za toto stanovisko. Jsme rádi, že vy a vaše rodina, má příjemné chvíle v našem hotelu.
S přátelským pozdravem.