Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Hotel zlokalizowany jest w przepięknej okolicy: mnóstwo zieleni, od północy widok na ocean, od wschodu pasmo górskie (cudowny wschód słońca z oglądany pokoju...) od południa majestatyczny el Teide!; pokoje sprzątane każdego dnia; wi-fi dostępne w cenie na całym obiekcie i na basenie; posiłki wyśmienite!!! bardzo urozamicone /szczególnie lunch i obiadokoalcje/ - nie sposób skosztować wszystkiego w ciągu 7 dni! obsługa bardzo dbała, żeby nigdy niczego nie brakowało; darmowy bus hotelowy do centum miasta kilka razy dziennie; baseny całe w zieleni; możliwość korzystania z basenów, atrakcji i jadalni w dwóch sąsiednich hotelach!; POBYT BARDZO UDANY Polecam hotel Blue Sea!

Wskazówka dotycząca pokoi: Widok z mojego pokoju 628 BAJECZNY!!! Ocean i pasmo górskie... strona północna i północno-wschodnia są ciche a widoki zapierają dech!
Dziękujemy, raw1228
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Blue Sea Puerto ResortOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Droga raw1228

Dziękujemy bardzo za ten komentarz. Cieszymy się, że miała Pani udany pobyt i, że mogliśmy się do tego przuczynić. Miło nam, że byliśmy w stanie w pełni spełnić Państwa wymagania co do jedzenia, instalacji i standardów usług.

Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie. BLS Puerto Resort Hotel

Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Polecam Puerto de la Cruz osobom, które chciałyby odpocząć od typowo turystycznych miejsc. Hotel znajduje się na górze, rzeczywiście spacer może być męczący latem, gdy jest gorąco. A do plaży daleko. W kwietniu Teneryfa tonie w zieleni i kwiatach, różni się od tej, którą znam z lipca. Hotel składa się z 3 budynków, czasami restauracja jest zamknięta w dwóch budynkach i trzeba iść do trzeciego. Nie jest to hotel nastawiony na imprezy, ani też na animacje czy plażowanie. Jedzenie jest pyszne, obsługa bardzo miła.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, kororowo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Blue Sea Puerto ResortOdpowiedź udzielona 24 lipca 2019

Witaj kororowo
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Widzimy, że byliśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom i bardzo nas to cieszy. Jak Pan zauważył nasz hotel jest idealną opcją dla tych chcących spokoju i relaksu w pięknym otoczeniu. Dziękujemy również za wyróżnienie naszego wspaniałego personelu i naszej oferty gastronomicznej.
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam hotel.Wrocilismy bardzo zadowoleni, jedzenie bardzo dobrze świeże duzy wybór nie ma absolutnie na co narzekać, bylam na różnych allinclusive które z reguły sa monotonne a tu naprawdę byla duza różnorodność, pyszna kawa, codziennie zimne piwo wino, największe uznanie dla obsługi, zarówno restauracji, kelnerzy niesamowicie sprawnie wszystko organizują jak i recepcji trafiliśmy ferelny pokój który został nam zmieniony z uśmiechem bez żadnego problemu. Do najbliższej plaży jest kawałek powrót pod górę ale dla tych co chcą trochę ruchu jak najbardziej na plus, gorzej z wózkiem i dziećmi. Pokoj sprzątane codziennie, hotel czysty schludny, łazienki zadbane.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Natalia G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Blue Sea Puerto ResortOdpowiedź udzielona 12 czerwca 2019

Droga Pani Natalio G
Dziękujemy za pozytywny komentarz i za poświęcenie swojego czasu na napisanie go.
Miło nam, że miała Pani udany pobyt i, że mogliśmy się do tego przyczynić. Dziękujemy za miłe słowa o naszym wspaniałym personelu, zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem i naszą motywacją. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszej oferty gastronomicznej, staramy się aby była ona jak najbardziej urozmaicona i oczywiście stawiamy na jakość.
Mamy nadzieje, że odwiedzi nas Pani ponownie, zapraszamy serdecznie i dziękujemy za wizytę.

Zrecenzowano: 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam w tym hotelu po raz drugi. Razem z córką nie zalujemy. Hotel usytuowany w pięknym miejscu.
Doplacilysmy do pokoju, ale naprawdę warto było. Pokój 624 z cudownym widokiem na ocean i góry. Rano budzi śpiew ptaków :))
Zarówno pokój jak i łazienka duże.
Codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki.
Osobiście bardzo podoba mi się taki właśnie wystrój wnętrz.
Obsługa hotelowa miła i pomocna.
Nie sposób nie wspomnieć o obsudze w restauracji. Pełny profesjonalizm.
Panowie kelnerzy bardzo szybcy i przy tym uśmiechnięci.
Szczególne podziękowania dla Pana, który obsługiwał nasz stolik.
MUCHAS GRACIAS!!
Takie małe "ale" :)
-Troszkę za mało owoców.
-Wieczorów tanecznych przy dobrej muzyce.
Ale nie zmienia to faktu, że jesteśmy zadowolone, bardzo miło wspominamy pobyt i na pewno tam wrócę kolejny raz.
Polecam innym.
Bożena i Monika

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Bożena K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Blue Sea Puerto ResortOdpowiedź udzielona 4 czerwca 2019

Droga Pani Bożeno K
Dziękujemy bardzo za poświęcenie swojego czasu na napisanie tego tak pozytywnego komentarza. Cieszymy się, że Pani wraz z córką miały udany pobyt i jesteśmy dumni, że mogliśmy się do tego przyczynić.
Jak Pani wspomniała jedną z naszych największych zalet jest nasza lokalizacja. Miło nam również, że podobał się Paniom nasz wystrój wnętrz i ogólnie standardy naszego hotelu. Bardzo dziękujemy za wyróżnienie naszego wspaniałego personelu. Co do Pani komentarzy dotyczących owoców i wieczorów tanecznych, na pewno weźmiemy je pod uwagę.
Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie.
Blue Sea Puerto Resort

Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Polecamy ! Na pewno tam wrócimy !
Czysto, bardzo dobre jedzenie, obsługa na recepcji bardzo dobra, dyskretna acz pomocna obsługa kelnerska, doskonałe zielone otoczenie basenu, niestrudzeni ale nie zbytnio natrętni animatorzy. Czysto na zewnątrz i w środku, można się poczuć jak u siebie w domu. Warto tutaj przyjechać.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, stanis_awk595
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Blue Sea Puerto ResortOdpowiedź udzielona 7 maja 2019

Witaj stanis_awk595
Dziękujemy bardzo za napisanie tego komentarza i za polecenie nas.
Jest nam niezmiernie miło, że Pana pobyt należał do udanych i, że mogliśmy się do tego przyczynić. Jak Pan zauważył, nasz hotel jest idealną opcją na urlop. Cieszy nas to, że zauważyli Państwa czystość naszego hotelu, za równo w środku jak i na zewnątrz. Dziękujemy również za pochwalenie naszego wspaniałego personelu.
Zapraszamy ponownie.
Blue Sea Puerto Resort.