Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Hotel położony jest w centrum miasta, blisko plaży, posiada mały basen. Smaczne jedzenie, personel pomocny i miły. W pobliży hotelu, znajduje się supermarket z parkingiem, jednym minusem jest hałas dobiegający z ulicy na niższym piętrach.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nasz pokój był przestronny, czysty, codziennie sprzątany.
Dziękujemy, mario_george
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hoteles_Be_Live, Gerente, Be Live Experience OrotavaOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Szanowny Mario,

W pierwszej kolejnosci dziekujemy serdecznie za wybor naszego hotelu Be Live Experience Orotava na czas Panstwa urlopu oraz za pozostawiony komentarz.

Jest nam niezmiernie milo uslyszec, ze Panstwa wypoczynek byl udany. Naszym glownym celem jest zapewnienie gosciom przyjemngo pobytu, zatem cieszymy sie, ze osiagnelismy sukces.

Zapraszamy serdecznie!

Dyrekcja

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Swietny hotel, blisko do centrum, sklepow, czarnej plazy. Pokoje sprzatane codziennie. Jedzonko bardzo dobre :) bylam z mężem i kazdy cos dla siebie znalazl. Co do języka to wiekszosc po hiszpansku, z angielskim troche gorzej ale da sie dogadac. Widok z hotelu z jednej strony na ocean a z drugiej na Teide. Na pewno wrocimy na Teneryfe bo jest piekna :)

Dziękujemy, Kot88Ale
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hoteles_Be_Live, Gerente, Be Live Experience OrotavaOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Szanowna Klient,

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Państwa opinię na portalu TripAdvisor. Cieszymy się, że Państwa pobyt w Hotelu Be Live Experience Orotava się udał.

Doceniamy Państwa pozytywne komentarze. Miło będzie nam gościć Państwa ponownie w niedalekiej przyszłości.

Z poważaniem,

Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Pobyt w hotelu Orotava uważam za bardzo dobry. Hotel położony jest w świetnej lokalizacji, blisko promenady, plaż, Lago Martianez. Atmosfera w hotelu bardzo przyjemna. Ludzie uśmiechają się na każdym kroku, są bardzo życzliwi i pomocni. W hotelu jest czysto. Mały ale czysty basen, zawsze wolne miejsca na leżakach wokół basenu. W pokojach czysto. Czas może jedynie na zmiany wystroju łazienek (to już jednak kwestia gustu). Na uwagę zasługuje restauracja, w której serwowane są bardzo smaczne posiłki. Polecam niezdecydowanym!

Dziękujemy, adambartczak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hoteles_Be_Live, Gerente, Be Live Experience OrotavaOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Szanowny Adam,

W pierwszej kolejności pragniemy serdecznie podziękować za czas poświęcony na podzielenie się wakacyjnymi wrażeniami ze społecznością Trip Advisor. Pański komentarz napawa nas ogromną radością i dumą, że spełniliśmy Pańskie oczekiwania.

Dziękujemy za opis hotelu, który bez wątpienia będzie przydatny dla przyszłych gości. Wkładamy wiele wysiłku aby zadowolić naszych gości i jest nam niezmiernie miło, że nasza praca została przez Pana doceniona.

Mamy szczerą nadzieję, że jeszcze się z Państwem zobaczymy. Zapraszamy serdecznie!

Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Hotel bardzo przyjemny, jedyne mankamenty jakie widzę to - stan łazienek, który przy 4 gwiazdkach mógłby być już lepszy, no i wifi. Niestety zawiedliśmy się bardzo pod tym względem, lecieliśmy z Tui i w ofercie było napisane „darmowe wifi w całym hotelu”. Otóż wifi faktycznie jest, ale działa z taka prędkością, ze nawet odświeżenie Facebooka trwa 3 minuty, nie mówiąc o próbuje wysłania maila. Dodatkowo, aby podłączyć się do wifi musi wyskoczyć nam w telefonie „okienko”. Na żadnym sprzęcie Apple, który posiadamy okienko nie wyskakiwało i nie było możliwości podłączenia się do wifi.

Jedzenie przepyszne, cudowna obsługa restauracji, miła i sympatyczna. Dla każdego znajdzie się coś do jedzenia, na lunche i kolacje zawsze 3 rodzaje zup, stół tapasów, stół warzyw. Na ciepło dania zmieniały się co każdy posiłek oczywiście. Jeśli chodzi o dzieci, zawsze było spaghetti do wyboru z sosem mięsnym, lub bez mięsnym, frytki oraz pare razy pojawiły się nugetsy i proste potrawy z kurczaka. Owoce, lody oraz słodkie przekąski.

Sprzątanie pokojów następuje codziennie, chociaż hotel ma chyba braki kadrowe, bo zdażyło nam się, ze Pani przyszła posprzątać nawet po godzinie 17.

Hotel ma bardzo ładny widok na wulkan (jeśli nie ma zachmurzenia) i na ocean, wszędzie jest bardzo blisko. Ocean, punkty widokowe, centrum miejscowości, baseny Lago Martianez, sklepy spożywcze 4-5 minut drogi na pieszo.

Hotel godny polecenia, z wakacji wróciliśmy wypoczęci i zadowoleni

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Be Live Hotels
Dziękujemy, olkara2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hoteles_Be_Live, Gerente, Be Live Experience OrotavaOdpowiedź udzielona 14 lipca 2019

Szanowny gość,

Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami w hotelu na TripAdvisor. Czujemy się głęboko nie są spełnione oczekiwania.

Nie wahaj się z nami skontaktować. Nadzieję, że zobaczę cię wkrótce w naszym hotelu.

Pozdrowienia,

Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Mieszkałam w Hotelu Be Live Experience Orotava. To czwarty budynek od strony oceanu. Widok z balkonu fantastyczny. Z lewej ocean, na wprost dobrze zaopatrzone centrum handlowe, a z prawej wulkan Teide. Tylko dwukrotnie widziałam go w całej okazałości. W większości spowity był chmurami. Mieszkałam na 6. piętrze, nad wejściem do hotelu. Mimo przebiegającej przy hotelu ulicy, gwar nie dochodził i nie przeszkadzał. Hotel ciekawy, ładne pokoje, czyste, z działającą klimatyzacją, dużym balkonem. Szybkie windy, wszędzie czysto. I z hotelu wszędzie blisko. Wystarczy jedynie przejść w górę i skręcić w prawo, aby znaleźć stare uliczki, piękne kamieniczki z malowniczymi, drewnianymi balkonami. I murale. Niewielu turystów spotkałam na trasie. W kawiarenkach tylko tubylcy czytający prasę, czy spacerowicze z psami. Jest tam wiele miejsc z przepięknymi okazami drzew. Można przysiąść na ławce w ich cieniu i oglądać. Wśród tych uliczek można znaleźć sklepiki z pięknymi wyrobami tutejszych artystów. W hotelu znajduje się gablota z niektórymi z nich (przy windach). Warto pofatygować się i kupić te piękne przedmioty.

Dziękujemy, barbara z

Szanowny Barbara,

Pański komentarz napawa nas ogromną radością i dumą, że spełniliśmy Pańskie oczekiwania. Wkładamy wiele wysiłku aby zadowolić naszych gości i jest nam niezmiernie miło, że nasza praca została przez Pana doceniona.

Dyrekcja