Hotel czasy świetności ma już za sobą niemniej jest raczej zadbany. Budynek 12 piętrowy z dużą ilością pokoi i małym terenem, na którym znajdował się w zasadzie tylko basen, bo na więcej nie starczyło miejsca. Pomimo tego przy basenie prawie zawsze były wolne leżaki. Nie wiem jak wyglądają pokoje 2 osobowe z widokiem, ale jednoosobowe raczej tego widoku nie mają. Pokój był bez balkonu, ale przecież nie przyjechałam siedzieć w pokoju więc dla mnie nie był to jakiś problem. Mimo, że jednoosobowy był obszerny, z dwoma pojedyńczymi łóżkami. Łazienka niewielka z wanną i drzwiami prysznicowymi. Jedzenie według mnie bardzo dobre i rozmaite. Codziennie mozna byko skosztować czegoś innego. Po wyjściu z hotelu roztaczał się piękny widok na wulkan. Kolejnym plusem jest plaża oddalona od hotelu o 150 metrów. 5 minut drogi było do supermarketu Dino co dla mnie w opcji HB było bardzo ważne. Na przeciwko Dino były przystanki autobusowe, więc bardzo wygodnie. 2 km dalej znajdował się Loro Parque. Ogólnie bardzo przyjemne miejsce. Polecam. Na pewno jeszcze wrócę!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój single bez balkonu
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Kamila Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hoteles_Be_Live, Gerente, Be Live Adults Only TenerifeOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowna Kamila,

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Państwa opinię na portalu TripAdvisor. Cieszymy się, że Państwa pobyt w Hotelu Be Live Adults Only Tenerife się udał.

Miło będzie nam gościć Państwa ponownie w niedalekiej przyszłości.

Z poważaniem!

Manager

Piszę recenzję będąc właśnie w hotelu,bardzo dobre miejsce do odpoczynku.Na Teneryfie 12 raz .W tym roku 3 raz na Kanarach.Oceniam hotel wysoko bo mam porównanie do innych obiektów.Jedzenie pyszne ,drinki mocne i smaczne.Miejsce koło basenu zawsze się znajdzie.W hotelu panuje miła atmosfera.Czasami są problematyczni turyści,którzy piją własny alkohol i chcieli by pokazać że są panami.Ale tu każdy jest równy.Jeżeli chodzi o zajęcia sportowe to prowadzi je profesjonalnie Pani Joanna.Zajęcia typu pilates,joga,stretching.Gimnastyka w wodzie dobry poziom i aż miło ćwiczyć.Wieczorne animacje typu muzyka na żywo każdego wieczoru jest ok.Pani Rosi barmanka przy Barze koło basenu robi super drinki i kawę.Obsługa kelnerska miła i uprzejma szczególnie kelner Wiktor i Eugenio.Jestem na pobycie 14 dniowym All inclusiv.Widoki z pokoju super na góry.Tylko wypoczywać.Gracias :)

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, relaxegipt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hoteles_Be_Live, Gerente, Be Live Adults Only TenerifeOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna gość,

Miło będzie nam gościć Państwa ponownie w niedalekiej przyszłości.

Z poważaniem,

Manager

Bardzo ładne miejsce mimo że hotel potrzebuje odświeżenia. Podloga, łóżka, ściany. Ale nie sprawia wrażenia obskurnego. Jest bardo ladny.
Obsługa zawsze uśmiechnięta, pomocna. Hotel w bardzo fajnej lokalizacji.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Be Live Hotels
Dziękujemy, dawsa18

Szanowny Panowie,

W pierwszej kolejności pragniemy serdecznie podziękować za czas poświęcony na podzielenie się wakacyjnymi wrażeniami ze społecznością TripAdvisor.

Pański komentarz napawa nas ogromną radością i dumą, że spełniliśmy Pańskie oczekiwania. Wkładamy wiele wysiłku aby zadowolić naszych gości i jest nam niezmiernie miło, że nasza praca została przez Pana doceniona.

Mamy szczerą nadzieję, że jeszcze się z Państwem zobaczymy. Zapraszamy serdecznie!

Dyrekcja

Zrecenzowano: 3 września 2019

Było super. Przemiły, pomocny personel, wiecznie uśmiechnięty. Jedzenie bardzo dobre, codziennie coś innego na lunch i kolację (byliśmy 7 dni). Raz nawet była fontanna z czekoladą, wow. Pokoje same w sobie średnie, bardzo mało światła dziennego, ale za to bardzo czysto.

Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić to to, że hotel pisze w pokojach o postawie proekologicznej (żeby oszczędzać ciepłą wodę i korzystać z ręczników więcej niż 1 dzień), a sam zużywa potężne ilości plastiku i to bez sensu. Mówię tu o barze z drinkami, gdzie docelowo wydają drinki w kubkach plastikowych, ozdabiając je słomkami. O napój w szkle trzeba poprosić. Trochę żenada w czasach, gdzie otwarcie mówi się o problemie zanieczyszczenia środowiska plastikiem. A hotele z pewnością mocno się do niego przyczyniając patrząc na skalę.

Na pewno hotel nie ma 4 gwiazdek na polskie warunki, myślę, że bardziej 3. Tak czy inaczej bardzo mi się podobał, ludzie grają tam największą rolę :)

Dziękujemy, Baniukievic
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hoteles_Be_Live, Gerente, Be Live Adults Only TenerifeOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Szanowny Baniukievic,

W pierwszej kolejności pragniemy serdecznie podziękować za czas poświęcony na podzielenie się wakacyjnymi wrażeniami ze społecznością Trip Advisor.

Mamy szczerą nadzieję, że jeszcze się z Państwem zobaczymy.

Dyrekcja

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Na poczatek kilka sprostowań do poprzednich wpisów. Jedna osoba pisała ze pokoje Adult Club sa na wyższych piętrach , ja nie mialem Adult Club i miał pokój 1004 , wiec pierwszy mit obalony.
Widok z balkony fajny , na miasto i na ocena , oraz na kawałek wyżyn. Absolutnie nie opłaca sie wykupywać opcji ADULT CLUB - dostajecie za to naprawde nie wiele, i bedziecie jednymi z kilku osob w hotelu które to mają ( i chyba wykupiły bez namysłu) , dostajecie dodatkowy kawałek trawnika z dala od basenu , lepsze leżaki ( których jest trzy) , na posiłkach siedzicie w izolatce :) i coś tam pewnie jeszcze dostajecie co na bank nie jest warte dopłaty.
W basenie dość zimna woda , ale w tym miescie prawie zawsze sa chmury wiec woda nie ma sie kiedy nagrzać, jest ciepło ale pochmurnie prawie zawsze i to w najcieplejszym miesiącu.
Pokój spory , łózka wygodne, cisza , klimatyzacja , dobrze sprzątany.
Jedzenie dobre , sniadania pod angoli , ale ogólnie tez jest cos innego, obiady i kolacje naprawde fajne i spory wybór , duzo tez owoców i słodkości, każdy znajdzie cos dla siebie.
Osługa miła , w całym hotelu, bardzo pomocni , nie mielismy z nimi żadnych problemów.
Hotel położony 5 min od plazy z czarnym piaskiem , i może 10 min do promenady przy oceanie czy bardziej centrum miasta.
W hotelu polewają dobre drinki i nie trzeba robić "upgrade" do drinków premium, dobry rum i whisky polecam. Codziennie występ LIVE w hotelu , zapraszają jakąs gwiazde i niemieccy emeryci tańczą do północy :) Blisko do Loro Parque , piechotą 10 minut a sam park warto zobaczyc , bilet 38 euro i trzeba sobie zarezerowować ok 5h . Oczywiscie nalezy pozyczyć samochód i zwiedzić całą wyspe , też szybko dojdziecie do wniosku ze pogoda na południu wyspy jest bardziej słoneczna. Ogólnie na wyspie nie jest drogo , ceny porównywalne z polskimi (nadbałtyckimi). Wracając do hotelu , pani animatorka słabiutka, zachęca do yogi a potem robi jakis krótki aerobic i ucieka. No ale jak ktoś tam ma zamiar przyjezdzać uprawiac yoge to moze gdzies indziej powinien pojechac.
No i brak dzieci , to jest duzy plus , w hotelu panuje naprawde spokój, i odczuciecie to ze nie ma dzieci bo poziom hałasu jest o kilka decybeli mniejszy. Bardzo to doceniłem.
Czasem problem z windami , jakos dziwnie sie poruszaja , czasami trzeba chwile na nie poczekać. No i wszechobecny platik ,niestety hotel produkuje plastik w sporej ilosci
Ogólnie bardzo dobrze oceneniam ten hotel . dał mi wszystko to co chciałem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Cięzko wyregulowac ciepła/zimna wode pod prysznicem
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Be Live Hotels
1  Dziękujemy, Passenger15803837353
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hoteles_Be_Live, Gerente, Be Live Adults Only TenerifeOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Szanowny gość,

Dziękujemy za wybór Be Live Adults Only Tenerife za jego ostatnich wakacji, a za czas poświęcony na dzielenie się swoim doświadczeniem z nami.

Cieszymy się, że mamy w pełni spełnione jego oczekiwania w stosunku do oferowanych usług. Dziękuję za miłe komentarze.

Dziękujemy jeszcze raz za wizytę,

Z poważaniem.

Dyrektor