Puerto de la Cruz
Zrecenzowano: 3 września 2019

Było super. Przemiły, pomocny personel, wiecznie uśmiechnięty. Jedzenie bardzo dobre, codziennie coś innego na lunch i kolację (byliśmy 7 dni). Raz nawet była fontanna z czekoladą, wow. Pokoje same w sobie średnie, bardzo mało światła dziennego, ale za to bardzo czysto.

Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić to to, że hotel pisze w pokojach o postawie proekologicznej (żeby oszczędzać ciepłą wodę i korzystać z ręczników więcej niż 1 dzień), a sam zużywa potężne ilości plastiku i to bez sensu. Mówię tu o barze z drinkami, gdzie docelowo wydają drinki w kubkach plastikowych, ozdabiając je słomkami. O napój w szkle trzeba poprosić. Trochę żenada w czasach, gdzie otwarcie mówi się o problemie zanieczyszczenia środowiska plastikiem. A hotele z pewnością mocno się do niego przyczyniając patrząc na skalę.

Na pewno hotel nie ma 4 gwiazdek na polskie warunki, myślę, że bardziej 3. Tak czy inaczej bardzo mi się podobał, ludzie grają tam największą rolę :)

Dziękujemy, Baniukievic
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hoteles_Be_Live, Gerente, Be Live Adults Only TenerifeOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Szanowny Baniukievic,

W pierwszej kolejności pragniemy serdecznie podziękować za czas poświęcony na podzielenie się wakacyjnymi wrażeniami ze społecznością Trip Advisor.

Pański komentarz napawa nas ogromną radością i dumą, że spełniliśmy Pańskie oczekiwania. Wkładamy wiele wysiłku aby zadowolić naszych gości i jest nam niezmiernie miło, że nasza praca została przez Pana doceniona.

Mamy szczerą nadzieję, że jeszcze się z Państwem zobaczymy.

Dyrekcja

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Na poczatek kilka sprostowań do poprzednich wpisów. Jedna osoba pisała ze pokoje Adult Club sa na wyższych piętrach , ja nie mialem Adult Club i miał pokój 1004 , wiec pierwszy mit obalony.
Widok z balkony fajny , na miasto i na ocena , oraz na kawałek wyżyn. Absolutnie nie opłaca sie wykupywać opcji ADULT CLUB - dostajecie za to naprawde nie wiele, i bedziecie jednymi z kilku osob w hotelu które to mają ( i chyba wykupiły bez namysłu) , dostajecie dodatkowy kawałek trawnika z dala od basenu , lepsze leżaki ( których jest trzy) , na posiłkach siedzicie w izolatce :) i coś tam pewnie jeszcze dostajecie co na bank nie jest warte dopłaty.
W basenie dość zimna woda , ale w tym miescie prawie zawsze sa chmury wiec woda nie ma sie kiedy nagrzać, jest ciepło ale pochmurnie prawie zawsze i to w najcieplejszym miesiącu.
Pokój spory , łózka wygodne, cisza , klimatyzacja , dobrze sprzątany.
Jedzenie dobre , sniadania pod angoli , ale ogólnie tez jest cos innego, obiady i kolacje naprawde fajne i spory wybór , duzo tez owoców i słodkości, każdy znajdzie cos dla siebie.
Osługa miła , w całym hotelu, bardzo pomocni , nie mielismy z nimi żadnych problemów.
Hotel położony 5 min od plazy z czarnym piaskiem , i może 10 min do promenady przy oceanie czy bardziej centrum miasta.
W hotelu polewają dobre drinki i nie trzeba robić "upgrade" do drinków premium, dobry rum i whisky polecam. Codziennie występ LIVE w hotelu , zapraszają jakąs gwiazde i niemieccy emeryci tańczą do północy :) Blisko do Loro Parque , piechotą 10 minut a sam park warto zobaczyc , bilet 38 euro i trzeba sobie zarezerowować ok 5h . Oczywiscie nalezy pozyczyć samochód i zwiedzić całą wyspe , też szybko dojdziecie do wniosku ze pogoda na południu wyspy jest bardziej słoneczna. Ogólnie na wyspie nie jest drogo , ceny porównywalne z polskimi (nadbałtyckimi). Wracając do hotelu , pani animatorka słabiutka, zachęca do yogi a potem robi jakis krótki aerobic i ucieka. No ale jak ktoś tam ma zamiar przyjezdzać uprawiac yoge to moze gdzies indziej powinien pojechac.
No i brak dzieci , to jest duzy plus , w hotelu panuje naprawde spokój, i odczuciecie to ze nie ma dzieci bo poziom hałasu jest o kilka decybeli mniejszy. Bardzo to doceniłem.
Czasem problem z windami , jakos dziwnie sie poruszaja , czasami trzeba chwile na nie poczekać. No i wszechobecny platik ,niestety hotel produkuje plastik w sporej ilosci
Ogólnie bardzo dobrze oceneniam ten hotel . dał mi wszystko to co chciałem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Cięzko wyregulowac ciepła/zimna wode pod prysznicem
1  Dziękujemy, Passenger15803837353
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hoteles_Be_Live, Gerente, Be Live Adults Only TenerifeOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Szanowny gość,

Dziękujemy za wybór Be Live Adults Only Tenerife za jego ostatnich wakacji, a za czas poświęcony na dzielenie się swoim doświadczeniem z nami.

Cieszymy się, że mamy w pełni spełnione jego oczekiwania w stosunku do oferowanych usług. Dziękuję za miłe komentarze.

Dziękujemy jeszcze raz za wizytę,

Z poważaniem.

Dyrektor

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Bardzo ładny hotel, blisko do plaży, restauracji, loro parku. Fantastyczne jedzenie i bardzo miła obsługa w recepcji jak i w reszcie hotelu. Czysto i bez zastrzeżeń, myślę że wrócili byśmy tam jeszcze raz, polecam.

Dziękujemy, arturpucz123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hoteles_Be_Live, Gerente, Be Live Adults Only TenerifeOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Droga Artur,

Na początku chciałem podziękować za poświęcenie czasu na podzielenie się Pani opinią na stronie Trip Advisor. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję gościć ponownie niebawem.

Bardzo dziękujemy za tak miła opinię na temat hotelu Be Live Adults Only Tenerife.

Z poważaniem,

Manager

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Hotel jest wspaniały, pod względem czystości, zaangażowania personelu(klima, sprzątanie, przemiła obsługa). Jedzonko smaczne i urozmaicone. Dostępny basen i rozrywka. Blisko do plaży. Dogodna baza do wypadów.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, lilianna3646
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hoteles_Be_Live, Gerente, Be Live Adults Only TenerifeOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Szanowny Lilianna,

W pierwszej kolejnosci dziekujemy serdecznie za wybor naszego hotelu Be Live Adults Only Tenerife na czas Panstwa urlopu oraz za pozostawiony komentarz.

Jest nam niezmiernie milo uslyszec, ze Panstwa wypoczynek byl udany. Naszym glownym celem jest zapewnienie gosciom przyjemngo pobytu, zatem cieszymy sie, ze osiagnelismy sukces.

Zapraszamy serdecznie!

Dyrekcja

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Przed rezerwacją tego hotelu, przy czytaniu opinii na jego temat zwróciłem uwagę na dużo narzekań na monotonne jedzenie. Zaskoczyłem się pozytywnie, bo jedzenia na śniadanie, lunch i kolacje jest bardzo dużo. Codziennie przynajmniej kilka z dań każdego posiłku jest zmienionych, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Sery, mięsa, sałatki, typowe dania hiszpańskie, sosy, owoce, desery. Poza jedzeniem warto podkreślić lokalizację. Do centrum miasta max 10 minut spacerkiem, do supermarketu 5 minut, tak samo do najbliższej plaży, dużo lepszej od tej w centrum. Pokoje sprzątane codziennie, wyposażone standardowo, bez większej rewelacji ale łóżko wygodne, dla pary podwójne a nie złączone z dwóch pojedynczych. Obsługa miła i pomocna, jedynie przy zamawianiu na barze warto powoli i niektórym kilka razy powtórzyć zamówienie bo niektórzy nie do końca rozumieją

Dziękujemy, gsat2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hoteles_Be_Live, Gerente, Be Live Adults Only TenerifeOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2019

Szanowna Gosc,

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Państwa opinię na portalu TripAdvisor. Cieszymy się, że Państwa pobyt w Hotelu Be Live Adults Only Tenerife się udał.

Miło będzie nam gościć Państwa ponownie w niedalekiej przyszłości.

Z poważaniem,

Manager