Puerto de la Cruz

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019
martyna_jarosz97
Rybnik, Polska
Roślinność przy plaży

Sama plaża nie robi dużego wrażenia, ale za to piękne i różnorodne są drzewa i krzewy ja otaczające... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019
pielrower
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 607)

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plaża w sumie nie robi jakiegoś ogromnego wrażenia, jest jak każda inna, ciemny piasek, są restauracje wokół, jakieś sklepy, można się rozłożyć na skałach - są specjalne schodki prowadzące na te skały, są duże fale i to może być atrakcja. Naprawdę fale są dość spore, także jak ktoś nie radzi sobie w wodzie to nie zapuszczać się głęboko... niedaleko tej plaży ciągnie się taka droga i są piękne punkty widokowe oznaczone na mapie :) także warto tam przyjść i pooglądać

Dziękujemy, martyna_jarosz97
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Nic szczególnego tam nie zauważyłem. Może ładnie wygląda tylko na zdjęciach... Czarny piasek, brudne, obskurne toalety.

Dziękujemy, LesioW
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Sama plaża nie robi dużego wrażenia, ale za to piękne i różnorodne są drzewa i krzewy ja otaczające - polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, pielrower
Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna plaża z czarnym piaskiem który robi jej specyficzny charakter blisko od centrum, czysta, warta zobaczenia, blisko Loro Parku

Dziękujemy, krzylosik
Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

Plaża ładna z czarnym piaskiem. Zadbana i czysta.Dość szeroka. Przy plaży bary. Bardzo ładne widoki.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Irenka22