Zapisz
Przepiękna!

Serdecznie polecamy Orotava. Przepiękne miejsce, ciche, klimatyczne. Poczuliśmy się tutaj bardzo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2020
Jolanta J
Toruń, Polska
Zielona część

Dolina i miasto leżą w tej bardziej zielonej części Teneryfy. Tutaj też częściej pada deszcz. Z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 lutego 2020
Krzysztof K
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 232)

Zrecenzowano: 15 grudnia 2018

Dlaczego tylko średnia ocena? Cóż. Widoki - są super, nie do opisania. Ale ocena ze względu na drogę - kręta, podjazdy dół, góra, dół, góra, obrót 180°... niektórzy bez Aviomarinu nie przejadą do Teleferico Teide. My jechaliśmy autobusem TITSA i cieszyliśmy się, gdy podróż się skończyła (chociaż do kierowcy nie mamy nic - kierowcy autobusów na Teneryfie to mistrzowie!)

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, Konrad W
Zrecenzowano: 19 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Mam rodzaje mieszane uczucia co do La Orotawy. Stare miasto warte odwiedzenia ma dosyć mało atrakcji. Na pewno warto je odwiedzić, ale nie ma co się nastawiać na jakieś klimatyczne uliczki, tym bardziej jeśli widziałeś np miasteczka we Włoszech. Stare budynki (wiele z nich odnowionych) z charakterystycznymi balkonami warte zobaczenia, no i ten widok na ocean, super. Ale po za tym nic

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, 308tomaszr
Zrecenzowano: 19 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Dużo osób chwaliło, a przejeżdżalismy więc się zatrzymaliśmy. Wedlug mnie srednia atrakcja. Można spokojnie odpuścić.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, tymlon
Zrecenzowano: 25 czerwca 2018

Spedzilismy w miasteczku kilka godzin ale bylo warto. Miasto ma swoj niepowtarzalny klimat. Mielismy mozliwosc zobaczyc przygotowania do Bozego Ciala w La Orotavie. Przepiekne obrazy byly uzypywane z kolorowego wulkanicznego pisku na ulicach miasta.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
1  Dziękujemy, CarribianPirate
Zrecenzowano: 12 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Ciekawa zabudowa, wąskie często jednokierunkowe uliczki, na których nachylenie dochodzi do około 20%, kosmos - dobrze, że auta z wypożyczalni są przystosowane do żyłowania na 1 czy 2 ;). Polecam zwiedzanie w godzinach przedpołudniowych, żeby uniknąć tłoku. Dużo lokalnych wyrobów, sklepów z pamiątkami, mniej kawiarni i restauracji.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
1  Dziękujemy, G3438YAkarolinak