Botanical Gardens (Jardin Botanico)
Piękny ogród

Piękny ogród z egzotyczną roślinnością. W upał drzewa dają przyjemne orzeźwienie. Dobrze opisane... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
Kasia1989
Poznań, Polska
Pięknie!

lenka321
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 442)

W parku można się na prawdę zrelaksować i obejrzeć cudowne, egzotyczne rośliny. Polecam zarówno parom na romantyczny wypad jak i rodzinom z dziećmi.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, lenka321

Znakomite miejsce z piękną roślinnością. Warto się wybrać, by zobaczyć Rajskie Ptaki, juki czy ananasy. No i ważki!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, sanestis
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Coś dla miłośników fotografii, rośliny piękne, można by cały dzień tam spędzić z aparatem :)
Setki roślin, niektóre znane z doniczek w naszych domach, można ponadto zobaczyć krzaczek caffee arabica, ogromne bananowce z bliska i gigantyczne rozłożyste figowce

Dziękujemy, vizzerd
Zrecenzowano: 1 maja 2019

Piękny, egzotyczny ogród. Nie jest bardzo duży, ale wstęp też bardzo tani. Rośliny z całego świata. Nie wiedziałam, że na świecie jest tyle gatunków palm. Przyjemnie chłodno w gorący dzień, można się zrelaksować.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, CzarnaSosna
Zrecenzowano: 12 kwietnia 2019

Podobno niedocenione miejsce w Puerto, a szkoda! Bardzo tu przyjemnie, naprawdę ciekawe okazy roślinności. Można urządzić sobie około godzinny spacer, a wstęp kosztuje jedynie 3 euro. Szkoda, że nie ma jakiejś kafejki wewnątrz!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Beata J