“Strzał w 10 :)”

Kuchnie: Hiszpańska, Rumuńska, Fusion
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 20 października 2018 z urządzeń przenośnych

Szukając lokalu który podaje jedzenie ok 22.30 (wcale nie łatwe) trafiliśmy tu :) Kelner od razu zaproponował stolik okazał się profesjonalista w każdym calu.Wino bomba Jedzenie najlepsze w całym mieście byliśmy zachwyceni. Polecamy nie ominąć tego miejsca.10/10

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, romanuchyla2

Zrecenzowano 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa, czyste toalety. Jedzenie zdecydowanie wyróżnia się spośród innych restauracji. Gorąco polecam tą restauracje

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, fc5tomasz
Zrecenzowano 20 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Godne polecenia klimatyczne miejsce z pysznym jedzeniem i winem. Bardzo dobra obsługa, posiłki elegancko podane. I warto tu powracać...

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, el l
Zrecenzowano 9 lutego 2018

Restauracja wyróżnia się i to bardzo! Doskonała kuchnia, dania przemyślane, ciekawe, perfekcyjnie przygotowane kulinarnie i wizualnie. Podczas tygodniowego pobytu byliśmy tam dwukrotnie. W Puerto nie znaleźliśmy niczego porównywalnego klasą. Obsługa profesjonalna, nienarzucająca się. Imponujący wybór win.

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, 873dariuszz
Zrecenzowano 27 października 2016

Bardzo duży wybór dobrych win ,przemiła obsługa ,jedzenie bardzo pyszne steaki idealnie trafione w punkt .romantycznie .Mój numer jeden w PUERTO de La CRUZ !! tak 3mać!pozdrawiam

Termin wizyty: październik 2016
1  Dziękujemy, Marcelina M

Bambi Gourmet — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Puerto de la Cruz, Teneryfa

Byłeś(-aś) w Bambi Gourmet? Podziel się wrażeniami!