Puerto de la Cruz

“Świetna miejscówka ze średnim jedzeniem...”
Pomodoro — recenzja

Pomodoro
Nr 126 wśród 494 Restauracje (Puerto de la Cruz)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszeni super widokami z tarasu skorzystaliśmy z usług tej restauracji . Zamówiliśmy dwie pizze zupę ryba sałatkę z ośmiornicy oraz kurczaka z omletem i frytkami. Odnośnie pizzy nie mamy im nic do zarzucenia świetne cienkie ciasto trochę mało składników na wierzchu ale smak jak najbardziej włoski. Niestety w kwestii smaku pozostałych dań nie można napisać nic pozytywnego może oprócz tego ze danie z kurczakiem było w dużej porcji. Smaku niestety było brak we wszystkich daniach i nie chodzi tu o brak podstawowych pieprzu i soli ale wogole brak jakich kolejek przypraw w owych daniach przez co wszystko smakowało nijak.
Jeżeli chcecie rozkoszować się widokiem poprzestanie na zamówieniu napojów i dobrego miejsca na tarasie.

Dziękujemy, 434zbigniewp

Zrecenzowano 31 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Przepięknie położona pizzeria nad brzegiem oceanu. Stoliki dostępne zarówno wewnątrz, jak i pod arkadami na zewnątrz( fale rozbijają się o skały i można zostać ochlapanym).
Bardzo dobra pizza na cienkim cieście, smaczne makarony. Miła obsługa.
Polecam.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Q6525QMjuliaw
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Przecudowne miejsce i ze względu na widok i szum fal, ale i z powodu przepysznego jedzenia. Prosty, klasyczny wystrój, miła, uśmiechnięta chętnie doradzająca obsługa. Rewelacyjna kuchnia, byliśmy dwukrotnie i każdy jadł coś innego i wszyscy mieliśmy błogie uśmiechy na ustach. Pizza, paella, spaghetti bolognese, krewetki w czosnku i możecie brać bez wahania.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Irmina S
Zrecenzowano 9 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Warto wybrać się nawet ze względu na widok! Zamówiliśmy zestaw owoców morza i był świetny. Dzieci jadły pizzę, która też była bardzo dobra. Podczas tygodniowego wyjazdu byliśmy tam dwa razy. Za każdym razem było smacznie. Polecam!

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, AniaS00
Zrecenzowano 16 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Pyszna zupa cebulowa, swietna czsnkowa, pizza bardzo dobra. Niestety moje ulubione spagetti carbonara noe nalezalo do najlepszych jakie probowalam. No coz nie mozna wszystkiego przyrzadzic rownie smacznie. Ogolnie bardzo dobre jedzenie. Co do wystroju to tu nieco bym odswiezyla, ale to tylko malenki minusik

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, Marta M

Pomodoro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Puerto de la Cruz, Teneryfa

Byłeś(-aś) w Pomodoro? Podziel się wrażeniami!